Internet v obci Selec

Otázka

• 0

Chcel by som vedieť ako je to s rýchlosťou internetu v  našej obci. Momentálne mám rýchlosť 512 kb/s, donedávna chodil 640 kb/s, rýchlejšie to vraj nejde (aj keď kamarátovi, ktorý je od ústredne ešte ďalej ako ja to ide niekedy aj 2 Mb/s a vraj tu technik nameral aj 5 Mb/s). Pretože mi skončila viazanosť a s hrôzou som pozeral na faktúru 25€ za 512 kb/s (!!!!) chcel som si aktivovať DSL Mini (2 Mb/s) u Orangeu za 7€, ale tam mi povedali, že prenos bol zo strany Telekomu zamietnutý, nakoľko žiadam rýchlosť 2 Mb/s (ale mne by stačilo aj to čo mám, keď to rýchlejšie nejde). Takže mám požiadať o zvýšenie na 2 Mb/s (ale ako, keď to nejde) a až potom môžem požiadať o prenos. Tak ja som vlastne teraz otrokom Telekomu za 25€, alebo by som si mohol aktivovať Magio Internet M za 10€ (čo je stále viac ako 7€), ktorú ale aj tak podľa pokrytia na mojej adrese nejde zriadiť.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

Ahoj @pedrito2811,

odporúčam kontaktovať našich kolegov na bezplatnej infolinke 0800 123 456, ktorí sa na tvoju situáciu vedia pozrieť a radi ti pomôžu.

Ďakujem,

J.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar