Pomalý internet

Otázka

• 0

Dobrý deň. Mám problém s rýchlosťou pripojenia. V podmienkach som sa dočítal že denný limit je 200mb aby nebola obmedzená rýchlosť. Dnes som preniesol cca 50MB. Navyše ešte do 30.5 mám internet zadarmo po dobití ale internet mi ide tak pomaly ze je to až hamba. Viete mi povedať  kde je problém?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

7 odpovedí na túto otázku

• 0

Ahoj, moznosti mas 2. Bud budes "trpiet" pomalu rychlost a pockas si na plateny internet, alebo si zaplatis Surf 1000 za 5,99 na 30 dni. Rovnako, po ich preneseni klesa rychlost

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @mordor.sk. Pri Easy Free a internete v mobile zadarmo su nastavene samostatne limity. Neuplatnuje sa hranica 200 MB dat na den. Pri nete na 7 dni je spomalenie rychlosti realizovane  po preneseni 500 MB a pri internete na 15 dni je spomalenie rychlosti nastavene po preneseni 1000 MB dat. Kolko dat si peniesol a ci uz mas nastavene spomalenie si mozes overit na linke alebo ak mas nejaku aplikaciu na meranie dat, orientacne aj v nej. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Zdravim. Aké mám teda možnosti? Dá sa balík volný dát na easy free nejako navýšiť alebo keď tých 1GB miniem za 5dni tak budem trpiet 10 dni na mizernej rychlosti kým mi nabehne platený internet?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Vlastne je tu este 3. moznost. Znova si dobit kredit a mat internet v mobile opat zadarmo

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @mordor.sk,

ak ti odpoveď od užívateľa @Viercidlo pomohla, budeme radi, ak ju označíš ako Riešenie. Možno pomôže aj ostatným :) Ďakujeme.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Toto mi nepomôže pretože ten limit miniem ovela skôr ako je trvanie internetu zadarmo po dobiti.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Tak som 27.5 aktivoval ten surf 1000 aj Vasu aplikaciaciu na sledovanie spotreby. Par dni bola rychlost celkom vpohode ale zase to ide neskutocne pomaly. Navyse z aplikacie zmyzla informacia o prenesenych datach (asi aby som si to nemohol skontrolovat) ale meram aj telefonom a este mi ostava 800MB, za posledne dni mam minam tak do 50MB/den aky je problem tento krat? Aky dalsi limit tam este ktory ste mi nespomenuly pred tym ako ste mi poradili kupit si balicek??

Dakujem za rychlu a konkretnu odpoved.

p.s.: ked uz sa tak obmedzuje rychlost, maly by ste si poriadne optimalizovat svoje stranky aj forum aby boli pri takej rychlosti pouzitelne. Kym som vobec zacal pisat, trvalo mi to 15minut sa sem dostat.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.