4G v programe Podľa seba

Otázka

• 0

Ako je to zo 4G internetom v mobile pri programe  podľa  seba , kedže teraz v happy paušaloch ho davajú da sa povedať zadarmo 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

13 odpovedí na túto otázku

• 0

Nazdar, pri programoch Podla Seba sa sluzba 4G neposkytuje, jedine skusit docielit zmenu programu na program LTE podporovany (napr.ten Happy). Info o zmene programu bud cez predajne,

alebo na zakaznickej linke 0800 123 456.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Oj oj ... a veruže sa dá - sám cez 4G fičím a mám paušál Podľa seba. Dokonca aj na Easy ide 4G.

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Gejzu doplnim o informaciu o 4G pri Easy/Fix na co sa sice neinformoval no moze pomoct inym pouzivatelom. Sluzba je aktivovana zapnutim datoveho balika Surf1000 za 5,99 EUR v tvare: SURF1000 ZAP na cislo 12330. Ostatne podmienky LTE su na stranke http://www.telekom.sk/4g

Pri programoch Podla seba sa 4G neposkytuje ako som uviedol v predoslom prispevku.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

no to som vedel ako to je pri Easy , ale preco on napisal ze 4G mu fiči aj ked má Podla seba? akože nič nechcem hovorit telekom je pohode ale toto je jedna trhlina , ktorá by sa mohla vyriešiť ked uz má Happy preco nie aj Podla seba , alebo nejaky symbolicky poplatok , ved ozaj v dnesnej dobe , teda ja si to myslim , si vacsina ludi kupuje mobily podporujuce 4G , tak prečo ich o to oberat .

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Presne tak. Mna naviac slecna na predajni pri predlzovani zmluvy  na pausal PS /20.11.2014/ nespravne informovala, takze som si vybral novy mobil LG F60, ktory 4G podporuje. Teraz som viazany na dalsie 2 roky, ale ten mobil mi je zbytocny. Naviac, ked to niekomu daju a niekomu nie, je to unfer.

Gejza Steinhubel, mohol by si rozvinut co a ako?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja mam podla seba 7 a nechcu mi aktivovať LTE aj  viackrat volal na infolinku no, že sa to neda, že si mam zmeniť poušal na ten ich "výhodný" Happy paušal 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Asi preto, ze teraz sa predava uz iba Happy.  Mne nahodou vyhovuje.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@krokodyl  na stranke ich maju v archive a nie je moznost ich objednat (tak ako ostatne programy z Archivu). Nie su ani v platnych cennikoch a neponukaju sa

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tripruty, v Nitre mam pokrytie 4G aj moj telefon podporuje 4G, pri predlzeni viazanosti pausalu PS5 ma ale nespravne informovali. Takze, 4G je vraj len pre pausal Happy. Gejza sice tvrdi nieco ine, tak neviem, ci to nie je len nejaka vynimka.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pri programoch Podľa seba nieje možné aktivovať 4G, keby to bolo možné tak by asi na pobočke aj cez linku nehovorili že sa to neda. :D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
4G je fajn, ale pri bežnom prehliadaní stránok rozdiel oproti 3G nezbadáš (alebo len minimálne). 4G má veľký význam najmä pri online aplikáciách, kde potrebuješ dobrú odozvu (tzv. ping). Napríklad pri videohovoroch (Skype a pod.). Takže nezúfaj, 3G je stále v pohode. Netvrdím, že 4G nie, len hovorím, že pri surfovaní, jútubkovaní a pod. Ti vystačí aj 3G.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.