JOJ Cinema

Otázka

149 odpovedí na túto otázku

• 0

Rady.na fore je mi jedno ci tu pisem s bodkou bez ci.gramatika tu nieje rozhidyjuca.ked to tu napisem bez medzier atd to je len moja vec.Ty sem prides vzdy do niekoho rypnut a mesiac sa tu neukazes.p.s.este si sem nic rozumneho do fora nenapisal.a kolko kto plati je kazdeho vec to nas tiez nezaujima.Toto je vlakno o joj cinema.O cz pis do cz hd vlakna tam je toho ajajaaaj veeeela.a telekom?No moj zlaty tv magio bez ceskych staniic tak ako bez joj cinema.a eu mudrosti ni bez to pisat do novin ČAS.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
  • 0

Jedno z najdlhsich vlakien je prave toto a damy a pani v Telekome daju odpoved, ze zatial neplanuju pridat Joj cinema a onedlho pridaju nejaky novy blud, ktory si zakaznici zelaju :D  vtipne to tu je ako fakt... btw Nova sport uz ked nie 2-ku tak aspon 1-ku v HD ? Nic? Zvykol som si :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nova sport HD je na kablovke na pozícii 328.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

No mi na Magiu Sat ju nepotrebujeme.Stačí že je na kablovke,parada telekom.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pomaly bude koniec už septembra a stále nič,to sú poriadne dlhé rokovania o zaradení JOJ Cinema do programovej ponuky.

KEDY UŽ KONEČNE ZARADÍTE JOJ CINEMA DO PROGRAMOVEJ PONUKY.

Už by ste sa mohli konečne rozhýbať.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Hlavne je ze nam aspon raz za mesiac napisu ze starostlivo sleduju zaujem zakaznikou o joj cinema.Takto nejako to pisu aj pri cz staniciach.O co je zaujem to nepridaju!!!

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

No v poslednej dobe pridavate bludi stanice 
len tak dalej .. Joj cinema už mala byť.  poriadnu stanicu hned nedáte ...

len tak dalej 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nový filmový kanál JOJ CINEMA slovenské komerční vysílací skupiny JOJ zahájil testovací vysílání na kapacitě satelitní platformy Nová Digi TV CZ, která bude oficiálně spuštěna k 1.10.2015.

Programová pozice JOJ Cinema se v multiplexu Nové Digi TV CZ objevila již včera. Nicméně dnes byla pozice "oživena" a k programové pozici byly zapojeny video a audio PIDy.

Signál JOJ Cinema je kódován systémem Nagra MA (CAID 1882), který bude sloužit pro Novou Digi TV CZ ale rovněž i systémem Conax (CAID 0B1C), což znamená, že stanice bude v nabídce i operátora Slovak Telekom (ST) - v paketu Magio Sat.

ST je poskytovatelem vysílací infrastruktury pro Novou Digi TV CZ, kterou bude provozovat společnost Lama Energy Group. Nová Digi TV CZ nahradí stávající českou Digi TV, fungující na staré infrastruktuře.

technické parametry - JOJ Cinema:

Intelsat 10-02 ( 1°W), freq. 12,723 GHz, pol. V, SR 26666, FEC 2/3, DVB-S2/8PSK, CA Nagra MA, Conax

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

tak co to  znamena? tak bude aj slovak telekom davat tuto stanicu v ponuke? magio tv

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
admini halo vyjadrite sa, ci bude zaradena joj cinema do ponuky !!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
xidoy.Ahoj.Vies ako to admini pisu?Vcas vas budeme informovat.Takze zase ich zbytocna veta aj praca tu na fore lebo ja sa vsetko dozviem na inych serveroch a ked uz je to na zive sk.satelitna.tv.parabola atd atd tak potom sem admini nabehnu a napisu nam to ako uzasnu novinku,ked uz si to tu napiseme aj sami medzi sebou.Ale vyzera to ze ju zaradia ked uz ju testuju.Ale nechame si zadne vratka otvorene lebo ...... atd.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

no ja som velmi zvedavy, a dufam, ze ta joj cinema konecne bude, lebo mam pocit, ze toto forum je uz len o nej 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
ja som zvedavy kedy te polepetka nieco o tom napisu:) jak uz bude v ponuke tak napisu asi nemehla:D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
naco je toto forum vlastne? ked admini to tu maju vsetko v **piip**?:)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Konecne.Je to tak ako som pisal dozvieme sa to skor na inych serveroch zive sk satelitna atd.Admini nas budu vcas informovat.ha ha uz sme si zvykli ze vzdy zaspia.Alebo si ani nepamätaju co nam tu dookola pisu.Telekom dakujeme za zaradenie JOJ cinema. 

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Stano76 asi tak:) informoval som sa aj na online podpore telekom a nemaju ziadne informacie o tom ze to zaraduju:) tak ako to tu mozu oni napisat, ked ani vlastny zamestnanci nesu informovany:D a poprosim vas, zruste toto cele forum je na **piip**:) ludia si tu pisu sami zo sebou:) ale tak no trvalo vam to kym ste sa rozhodli to zaradit-

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

To že to zamestnanci nevedia nie je prekvapením... keď vyradili Filmboxy a pýtal som sa mesiac potom, či sú vyradené úplne, alebo je možné si ich doobjednať navyše ako Filmbox balík (záujem som nemal, len ma to zaujímalo), tak ani toto nevedeli... takže oni aj keby ju zaradili, tak to vedieť nebudú.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte,

v súčastnosti pracujeme na vzájomnej dohode obidvoch strán. Akonáhle sa obidve strany dohodnú na zmluvných podmienkach , budeme o tom určite informovať aj oficiálnou cestou.

Ďakujem a prosíme ešte o chvíľku trpezlivosti.

Janka

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @Miloš Martovič, uisťujem ťa, že všetky informácie takéhoto charakteru si s ostatnými moderátormi preverujeme a potvrdzujeme, aby sme vám dali čo najaktuálnejšiu informáciu.

Určite budeme informovať oficiálnou cestou, keď bude všetko ohľadom vzájomnej dohody odladené. Verím však, že vás potešíme :) Ďakujem za pochopenie a trpezlivosť.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj Janka.Tak sme zvedsavi aj na vase oficialne oznamenie no ale prvy boom uz dalo zive.sk takze dohodnute uz to je inak by o tom nepisali.Doladovat zmluvu uz mozu aj celu rok hlavne ze joj cinema bude najneskor 15.9.2015 vysielat.Ale bude zaujimave od vas vediet ako a do akeho balika ju zaradite.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar