JOJ Cinema

Otázka

149 odpovedí na túto otázku

• 0

Joj CINEMA mieri do DVB T.Zaradena bude do muxu PLUSTELKA.Hm Tak to som zvedavi ci to bude v dvb t skor ako v iptv a sat magio.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
  • 0

ochvilku nam bude stacit aj dvb-t  , naco nam magio tv ked na dvb-t bude toho ochvilku viac:D co s toho ked magio tv ma tolko programov ale 80%  uplne na **piip**:)

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
ty kokos to telkom uplne zaspava dobu uvazujem o uplnom odchode od tekomu a to mame najmodernejsiu technologiu optiku neviem naco investoval take peniaze ked nevie predat a ponuknut co vsetko znesie optika nabuchane uplne nezmysli stanic uz davno mali nahodit hd joj cinema

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Už dávno mali vymeniť cele vedenie!S takymi čo su tam teraz nás nič dobre nečaka.Asi najvačšia chyba,že som sa dal nahovoriť do Magia.Za tie peniaze čo im platime,by nam maly ostatny zavidieť a nie my im.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

mne uz konci viazanost:) este mesiac mam na to, najlepsie je ze mi uz dva krat volali s telekomu, ze mam prist predlzit zmluvu, toto im fakt ide, ak ide o nieco take,ak nieco chce zakaznik, tak docka sa uplnej ignoracie, do konca mesiaca nebudu vediet ci to daju joj cinema, idem ku konkurencii, a je ich tu dost na vyber:)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak pani JOJ CINEMA uz vysiela v dvb t v 4 muxe PLUSTELKA.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

co viac dodat, hamba  taky maly operatory ako plustelka a skor vybavi ako telekom,super vedenie telekom, vymente ich, lebo skrachujete

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

mali by Joj Cinema zaradit do ponuky a dufam ze aj aj do IPTV

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nespite v tom Telekome a konečne už pridajte do svojej ponuky JOJ Cinema. A tak ako tu už bolo písané odstránte maďarské kanáli,tv foor tá už nevysiela skoro rok a pol,Mezzo Tv a iné **piip**. Ešte pol roka a končí mi viazanosť a asi končím z celým blbým telekomom. Vy na zákazníka z vysoka kašlete,vôbec vás nezaujíma čo ludia chcú a o čo majú naozaj záujem,len blbosti pridávate o ktoré iný operátori nemajú záujem,iba vy.A hlavne že my zákaznici musíme platiť nehorázne sumy za vaše stupídne tv programy ktoré sem pridávate.Takýmto debilným prístupom k zákazníkovi,časom o nich prídete a celý telekom zkrachuje.

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

mne uz konči na mesiac, ked do vtedy nezaradia z vysoka im kaslem:) a to mi potvrdili aj par znamich skonci im viazanost a koncia:) tak drzim vam palce telekom:)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

tak co admini? ziadne nove spravy, stale sa rokuje ?  ach jaj uz len ist prec s toho telekomu

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

prosim ta, nemiesaj sa do toho do coho ta nič,chod hrat tetris chlapče

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nervicky, nervicky? A uz si si nejako zabezpecil prijem toho programu, bez ktoreho nemozes existovat a budis sa v noci cely spoteny? Iba pre tvoju informaciu, vyzera takto:

IMG_20150628_155824.jpg

Uz iba jedna poznamka k tvojim infantilnym prispevkom. Ziadny operator ti neda maximum. S tym sa mozes rozlucit a od hnevu ta moze aj rozpucit. Vzdy su nejake stanice, ktore ma jeden v ponuke a iny nie a ten ma zase ine. Cim skor na to prides, tym bude tvoja frustracia z nezaradenia nejakej stanice mensia.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Paneboze, ved sa na to pozrite trosku realne. Naozaj si myslite, ze tychto zopar vasich prispevkov, akokolvek nastvanych, prinuti Telekom zaradit akukolvek stanicu co i len o den skor ako oni budu chciet a maju vo svojich planoch? Aj ja som bol poriadne nas..ny, ked vyradili z balika XL Filmboxy a Discovery Showcase HD. Ako zakaznik mam dve moznosti, bud to akceptujem alebo zrusim zmluvu. Bol by som naozaj dobry rojko, ak by som si myslel, ze po nastvanom prispevku tu na fore (hoci aj tak som ho napisal), by tie stanice vratili spat do ponuky.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

toto je forum na to, ak sa ti nepaci neotravuj tu,ludia si budu pisat co chcu ci sa ti to paci ci nie

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte všetci, zdá sa, že sa táto téma príspevkami odkláňa od svojej podstaty. Prosím, rešpektujme názory ostatných a skúsme byť k sebe milí a slušní. Ďakujem :smileyhappy:

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
@Janka, platí to aj pre Telekom? ak áno nech je tak milé a slušné a ukončí tieto žabo-myšie vojny tým že zaradí JOJ Cinema do ponuky.. a tým budete rešpektovať aj názory ostatných, teda vašich klientov... Ďakujem
odpoveď sa páči : 3 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

janka tak ziadne blizsie info ze ci aj vobec telekom daco s tym robi?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

O JOJ Cinema sa písalo v tlači, že bude vysielať bez reklám, z toho dôvodu to bude platený kanál, čo je však zvláštne, mám pocit, akoby MAGIO o neho vôbec nemalo záujem, keď tak liknavo rokujú, akoby im na jeho zaradení vôbec nezáležalo.  Alebo sa mýlim?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Janka Ľudia sú zvedaví a preto sa pýtajú a keď nevedia, čo bude, lebo nikto im nedáva konkrétne odpovede, len také zahmlievané, prechádzajú do invektív.  Pre Vás, ako operátora, by bolo vysoko korektné voči svojim zákazníkom odpísať, či vôbec máte záujem zaradiť JOJ-Cinema do niektorého balíka. Viete, lebo odpovede typu "ešte rokujeme, zatiaľ roukujeme, nevieme...a pod." - sú o ničom. Základnú otázku, či CHCETE, musíte vedieť - od toho sa budú vyvíjať aj Vaše rokovania.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Smanicka Smanicka, ďakujem za príspevok. Chápem vašu zvedavosť , chcela by som však všetkých poprosiť o trpezlivosť.  Rokovania stále prebiehajú. O výsledku budeme určite informovať. Ďakujeme veľmi pekne.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@xidoy, rokovania ešte prebiehajú. Keď bude niečo nové, určite vás budeme informovať. Ďakujem za pochopenie a trpezlivosť.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

akú inú odpoveď aj sem napíšeš... hej hej vieme rokujete... tak len rokujte...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar