JOJ Cinema

Otázka

149 odpovedí na túto otázku

• 0

Tak joj cinema co by stala za nieco nikde.ale takuuiuito ko........inu pridate?naaa to prekoho vysielate na slovensku pre bulharske mastale?Uz vymente toho programoveho riaditela a doma mu dajte povinne domace vezenie a na tv nech mu idi dvadsat rokou iba madarske stanice a stanice typu SUNDANCE nech zmagori on.Telekom budiiiicek.Tento rok sa vyznamenavate a v zaradovani pozeratelnych tv skoncite na poslednom mieste.nemam slov na vas.bohuzial ale strasne to ku...piiip...te.

odpoveď sa páči : 3 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
  • 0
Hurá budeme mať "Sundance " o joj cinema vôbec nie je záujem :-D, zbytočne je rozširovanie rastra o želané stanice, aj tak si robíte to čo chcete. Pýtal si niekto túto stanicu, alebo len naozaj ten Váš programový riaditeľ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

To mi pripada,ako keby čakali na tie kanaly čo druhy odmietnu a oni z nich nejaky vyberu.Veď tam mame Film Europe,načo potom takyto kanal?Veď aj tie ich ospevovane Digi sporty asi začinaju upadať.Neviem či tam okrem Anglickej ligy bude čo pozerať.Ligu majstrov nespominam,lebo ta sa da pozrieť aj inde.Treba to niečim zalatať.Veď je ešte kopec Rumunskych a ja ešte neviem akych stanic čo ešte nemame?Treba ich čo najviac nasadiť,aby nam mali čo iny zavidieť.Veď,čo sa len ony budu chvaliť,kolko vela kanalov maju stale novych?Spravte nam radosť,Nebuďte taky zlý na nas?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Haló admini, nemáte nám čo napísať, už pár dní sme nečítali žiadne Vaše príspevky :-)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Bolo tu "chceme RIK" dostali sme po polroku Ťuki:-) "chceme joj cinema na druhý deň dostaneme Sundance. Poradte nám akú stanicu máme žiadať aby sme napríklad dostali joj cinema?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Čakaju na tlačovku,ako vždy,skorej sa nevyjadria,alebo su z nas taký zufali,že nemaju čo odpovedať!Treba ich vyhecovať!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

O co je tu zaujem nepridaju presne.Ziadajme teraz po rik tv a joj cinema vymenu programoveho riaditela magia.A snad sa za nase peniaze dočkame aj TV o ktore mame zaujem.Uz tu ani admini nepachnu a viem preco.Uz im je trapne nam pisat tie iste odpovede.Cize cele toto forum a nase ohlasy mozu kludne zrusit.Nam zakaznikom magia tu nase ziadosti nikto z vedenia podla mna ani necita.Pridame vam SUNDANCE pre mongolou a sklapnite.A co tak vydr....piip..bat sefika a dat tam schopneho?Hm?Toho mongola co tam sedi teraz nechajte sledovat tie **piip** madarsko mongolske.Dajte Slovakom co si ziadaju.Kur..piiip..va tusim tu skoda aj pisat a rozculovat sa tento rok nad magio ktore riadne ide do **piip**...piip..ek tohoroku.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Odpoveď admina: "Ahoj, na programovej ponuke sa naozaj pracuje a zaradenie žiadaných staníc nepotrvá veľmi dlho a prinesieme v tomto smere dobré správy. Konkrétnejší byť nemôžeme ;-)
Môže byť takáto odpoveď???

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ano,mi chceme vymeniť programoveho riaditeľa!!!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mi to tak pripada,ako keby chystali vlastny filmovy kanal,ako aj Ťuki.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Pridávam sa"odvolajte toho programového riaditeľa"
odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

No co telekom? ziadna odpoved, kazdy to uz postupne pridava len vy ako " vzdy"  zase posledny  pri najhorsiom to vobec nezaradite, ale date nejaku inu kravinu mesto toho, zakaznici cakaju, platime si za to, tak by ste sa mohly spravat poriadne a informovat ludi!!!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Vobec nereaguju na podnety zakaznikou hanba.Alebo ked maju pridat tv stanice ktore chceme cz alebo napr.joj cinema to len citame najde to neda sa neni vlna kapacita.Zaujimave ze na **piip** tipu Sundance a madarske stanice ma programovy riaditel kapacity az az.Banda jedna.Mi platime za tv ktore nikto nechce a nepozera a potom stonu ze nemaju peniaze na joj cinema.Vyhodte tie madarske braky vaš cečkovy film kanal Sundance a miesta a kapacity a aj nase peniaze mat na kvalitne tv mat budete.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ste pomaly najdrahšia platform v republike.Veď pytate za tie kanale čo maju iní pomaly zadarmo aj s HD nehorazne peniaze a ešte si pomaly budete diktovať podmienky.A to nehovorim o internete,mi na dedinach nemame poriadny signal,každu chvilu to vypadava,človeka to už ani nebavy stale vyvolavať operatorovy.Platim za 5 mega a ešte ani raz,keď som meral rychlosť som nemal 5 mega.maximalne 4.5.Keď som chcel 10 mega,tak my povedali že tu nemam šancu na taku vysoku rychlosť.Bodaj by nie,veď kable a ja neviem čo všetko okolo toho tu naťahovali a montovali asi ešte za komunistov.Hlavne že platim, inšie ich nezaujima.Raz som tu mal technika keď mi nešiel internet a manželka hovorila že sa tu rozčuloval a pomaly  kričal na ňu,že kto to tu montoval a zapajal ten internet a ako to zle napojil a tak.Mal šťastie že som bol v robote,lebo inak by išiel domov s plačom.Takychto vyj..nych technikov tam mate!Nemate sa veru čim chvaliť,je to smutne ale je to tak.Odbornici poď ma j...!!!A asi v tom Magiu je to podobne.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

pridane :  dnes 14:11

http://www.zive.sk/clanok/105673/skylink-hd-pri-joj-cinema-zvazime-ak-sa-program-osvedci

V HD kvalite zaradil program Antik. S ostatnými operátormi na Slovensku a v Česku spoločnosť Axocom, ktorá zastupuje kanál za JOJku, rokuje. Podľa informácií Živé.sk by sa mala JOJ Cinema v najbližšom období objaviť v službách od Telekomu a UPC.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Píšu v najbližšich tyždňoch až mesiacoch,takže to može byť aj na buduci rok, ak tak!

odpoveď sa páči : 3 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
JoJ cinema v telekome? Asi tak rýchlo nie, lebo vyjadrením, že filmy nebudú prerušované reklamou, preto Tíkomáci tento program odsúvajú k ľadu, lebo nemajú možnosť efektívne míňať peniaze z naších faktúr na trápne reklamy, ktoré sú asi alfou a omegou spoločnosti, nie to nejaké nové lokalizované natívne HD programy, to sa dnes v telekome nenosí!!!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

admini chceme JOJ CINEMA nie tie vase madarske hovadiny,nemate kapacitu:) hlavne ze Foor uz skoncilo ale program stale este na tej stanici je, vymazte tie zbytocne kraviny a bude aj kapacity, a tie madarske programi asi na slovenku pozeraju len 15% obyvatelstva. admini informujte svojich zakaznikov!!!co s tym programom bude!!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Admini, kto sa vyjadrí? Alebo je ťažké napísať, že "rokovania stále prebiehajú, bližšie sa zatiaľ nemôžeme vyjadriť".
A k balíku XL "nepotrvá to dlho a v tomto smere prinesieme dobré správy" - (vyjadrenie zo začiatku mája)
Trafil som Vaše vyjadrenia?
Admini?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Neviem že vas to bavi sem stale pisat,ked nikto neodpoveda na dotazy.Veď tí,akože admini su obyčajní poskokovia,pošuchovia na tomto fore.Oni su plateni podla toho kolko prispevkov sem napiseme.Čim viacej prispevkov tým viacej penazi maju.Preto sa ozvu len občas,akože.Preto by som zruši cele ich forum nech idu robiť poriadnu robotu a nie tým že nas tu **piip**..ju,na nas zarabaju!Veď keby to boli rozumny ľudia,tak sa davno ozvu.Nech skape cele ich forum!

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte,

sme v diskusii s dodávateľom a nasadenie tv kanálu JOJ Cinema bude závisieť od výsledkov rokovaní a od našich technických kapacít.

Dopyt našich zákazníkov po JOJ cinema starostlivo monitorujeme a bude dôležitým kritériom pri našom ďalšom rozhodovaní o TV ponuke.

Ďakujeme za porozumenie.

Janka

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zavisi od technickych kapacit?Ste uz smiesny.Zruste madarske tv sundance tv mezzo megamax sd mazanuce tohto typu a mate vokne miesto na sto kvalitnych tv.vy kapacity .Na chu...j...oviny ma vas programovy riaditel kapacity az az co?lebo je to lacne co?a platime za blbosti co?NAZDAR

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zruste madarske programi,a potom cakajte ze sa vam nikto neozve, lebo o taky odpad nikto zaujem nema, tv foor bol zruseny asi pred rokom,a stale ho na tom kanale mate aj ked uz nevysiela,kapacitu mate len otvorte oci a odpratajte tie kraviny s ponuky.by som chcel vydiet ci aj madare maju vsetky slovenske tv a svoje vlastne rokuju ze ci zadaju ze, do pytle kde sme v madarsku sakra!!!este aj zobronit o slovesnke programi !!!

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

janka a vy ste len nejaky pocitac? alebo vam povolili len stale to iste pisat? ako mozes tu napsiat podla kapacit ked hovijake kraviny viete nahodit hned! a stale len rokujete a aj tak sa nikdy nedohodnete,uz ked telekom vedelo o joj cinema uz aspon pol roka do predu ste mali rokovat.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@xidoy, keď bude niečo nové ohľadom Joj Cinema, určite o tom budeme zákazníkov informovať. Ďakujem za pochopenie. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar