rozpad obrazu

Otázka

• 0

Som pouzivatelom sluzby internet, TV , telefon MAGIO vsetko bolo v poriadku az do februara 2015, kedy mi obcas zacal vypadavat obraz TV a rozpadat sa. Najskor to trvalo par sekund , teraz to trva aj par minut. Sluzbu Magio si platim pravidelne a tak je logicke. ze chcem od poskytovatela kvalitnu sluzbu aspon taku ako je to v reklame ktoru telekom spusta niekolko krat za den. Poruchu som hlasil na servis telekomu porucha bola odstranena na dialku cez nastavenie routera a zase vsetko bolo OK ale len par dni a v sucastnej dobe znovu nastava ta ista porucha rozpad obrazu a staticke zastavenie pokial neprepnem iny program staticky obraz je aj 10 min ak program prepnem na iny a potom spat tak zase vsetko ide samozrejme len chvilu a takto si potom pomaham pri sledovani TV je to neprijemne pri rozpozeranom filme alebo relacie prepinat tam a spat a cakat kedy sa obraz rozbehne dakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

• 0

Ahoj @pAcArD,

mrzí nás, že ti obraz občas nefunguje stopercentne. Ako píše @Matthieu, zavolaj, prosím, na našu linku Technickej podpory 0800 123 777, kde sa kolegovia technici vedia pozrieť konkrétne na tvoju situáciu a pomôcť ti.

Verím, že sa to čo najskôr vyrieši.

Janka

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar