Ako funguje FLOW ?

Otázka

• 0

FLOW prehráva skladby z obľúbených a synchronizovaných ale sem tam mi hodí niečo nové, zaoberal sa s tým už niekto ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

Doma si sťahujem hudbu samozrejme cez wifi, mám nastavené HQ vysokú kvalitu, pri sťahovaní cez wifi nemusím šetriť dátami.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mam playlisty a stiahnute albumy , castejsie pocuvam stiahnute albumy ked som na ceste a chcem setrit mobilne data.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

kludne si vytvor vlastny playlist nahod si co tam pocuvas a flow ta nebude trapit :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

FLOW sa má čo odomňa ešte učiť, ale to je tým že som konzervatívny a málo s aplikáciou komunikujem, preto ešte nevie že veľa z toho čo mi prehráva nemusím :) .

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Tvoj Flow je tvoja hudba:
Na 100% podľa teba.

S Flow máš istotu, že budeš počúvať hudbu, ktorá sa ti páči. Flow pozná tvoje obľúbené albumy a vyberá skladby, ktoré chceš počuť. Klikni na srdce, ak sa ti výber páči, alebo na preškrtnuté srdce, ak sa ti nepáči a Flow sa ti prispôsobí.

Vaša ďalšia obľúbená skladba už je v poradí.

Čím viac budete počúvať, tým lepšie Flow spozná váš vkus, tým lepšie budú odporúčania. Povedzte nám, či sa vám skladba páči alebo ju neznášate a pridajte nové obľúbené skladby do svojej knižnice.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar