Ako funguje FLOW ?

Otázka

• 0

FLOW prehráva skladby z obľúbených a synchronizovaných ale sem tam mi hodí niečo nové, zaoberal sa s tým už niekto ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0
Tvoj Flow je tvoja hudba:
Na 100% podľa teba.

S Flow máš istotu, že budeš počúvať hudbu, ktorá sa ti páči. Flow pozná tvoje obľúbené albumy a vyberá skladby, ktoré chceš počuť. Klikni na srdce, ak sa ti výber páči, alebo na preškrtnuté srdce, ak sa ti nepáči a Flow sa ti prispôsobí.

Vaša ďalšia obľúbená skladba už je v poradí.

Čím viac budete počúvať, tým lepšie Flow spozná váš vkus, tým lepšie budú odporúčania. Povedzte nám, či sa vám skladba páči alebo ju neznášate a pridajte nové obľúbené skladby do svojej knižnice.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

FLOW sa má čo odomňa ešte učiť, ale to je tým že som konzervatívny a málo s aplikáciou komunikujem, preto ešte nevie že veľa z toho čo mi prehráva nemusím :) .

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

kludne si vytvor vlastny playlist nahod si co tam pocuvas a flow ta nebude trapit :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mam playlisty a stiahnute albumy , castejsie pocuvam stiahnute albumy ked som na ceste a chcem setrit mobilne data.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Doma si sťahujem hudbu samozrejme cez wifi, mám nastavené HQ vysokú kvalitu, pri sťahovaní cez wifi nemusím šetriť dátami.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar