precerpanie dat

Otázka

• 0
Dobry den chcela by som sa spytat ci sa plati ked precerpam data v mobilnom internete.dakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

11 odpovedí na túto otázku

• 0

Ahoj rapunzelX, presne tak. Ak mas program Happy XS, to co prenesies nad 100 MB nemas spoplatnene, iba sa ti znizi prenosova rychlost. :-)

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Vyuzivas Easy kartu alebo mesacny program? Ak vyuzivas program Happy, tak po preneseni urciteho objemu dat sa ti iba znizi prenosova rychlost. Nic sa ti uz potom neuctuje nad ramec.

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Mam pausal Happy M. Takze neplatim naviac nic po precerpani dat. Dakujem velmi pekne za odpoved :)
odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @Patrícia Pecárová

ak ti odpoveď od  @Lusilienka pomohla, budeme radi, ak ju označíš ako riešenie. Stačí kliknúť na Prijať ako riešenie. Možno pomôže ostatným. Ďakujeme :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Takže ked mám napríklad Happy XS kde mám 100MB voľných a teraz mám o 8MB viac čiže 108MB .. takže nebudem za tých 8MB platiť nič či som to len zle pochopila? :) dakujem za odpoved

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

problem je v tom že ho obmedzite na tolko že ani socialne siete to nechce nacitat =D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
A prosim ta chcwm sa opýtať keď mas len tym 100MB (ako aj ja) kolko ti to asi vydrzi ked si na appke napr viber alebo staci ti to?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Ako dlho vam vydrzi net v mobile ked mate len 100mb ?? Napr nejakej appke

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja používam WhatApp a miniem tam mesačne okolo 10 MB. Myslím, že čisto na Viber ti bude 100 MB stačiť v pohode.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Je treba brať do úvahy aj to, čo všetko cez Viber alebo WhatsApp je odosielané/príjmané. Čisto na chatovanie, bez odosielania fotografií/videí to postačuje. Pokiaľ by bolo využívané aj odosielanie týchto vecí + hovory = nepostačujúce.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.