LTE a Huawei P7

Otázka

• 0
Mám huawei p7, novú sim kartu podporujucu LTE. V nastaveniach mobilu je povolené 4G/LTE Napriek tomu telefón ukazuje maximálne H+ a ani bajt prenesený cez LTE/4G. Kde môže byť problém?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

ak mas si kartu, ktora to podporuje aj telefon a si v pokryti, skus zavolat na 0800 123456, ci mas sluzbu aktivovanu aj na cisle. Mohlo sa stat, ze ju nemas aktivnu na cisle. Aky program vyuzivas?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @deff,

ako píše @Lusilienka, na využívanie služby potrebuješ mať telefón podporujúci 4G, SIM kartu podporujúcu 4G a byť v pokrytí 4G. Ak ti to napriek tomu nefunguje, over si pre istotu, či máš službu aktívnu zavolaním na našu zákaznícku linku.

Daj vedieť, či sa ti to podarilo vyriešiť. A ak ti odpoveď od @Lusilienka pomohla, budeme radi, ak ju označíš ako riešenie. Stačí kliknúť na tlačidlo Prijať ako riešenie pri jej odpovedi. Môžno pomôže aj ostatným s rovnakou otázkou. Ďakujeme :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Dobrý večer. Ja sa chcem spýtať...mám paušál Happy L a chcel by som vedieť či mi to pustí aj 3G alebo 2G sieť pretože mobil nemá pripojenie na 4G sieť. Takže pôjde mi ten internet??

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @nemammeno123, telefon sa ti bud automaticky prepne na siet v najvyssej moznej rychlosti alebo si mozes zvolit siet manualne. Pri automatickej volbe siete a dostupnosti 2G a 3G si telefon zvoli 3G. Pri dostupnosti 4G to bude 4G, ak budes len v 2G tak sa telefon propoji prave na takuto siet. Nemusis teda byt stale v 4G, aby si mohol volat, pripadne vyuzivat inernet v mobile.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar