Dobijanie kreditu pravidelne a pouzivanie Easy karty dlhodobo!

Otázka

• 0
Zdravim TELEKOM! Som verny zakaznik telekomu zopar rokov aj so svojou EASY kartou. Kredit si dobijam pravidelne kazdy mesiac az prehnane... Myslim,ze by ste mohli byt ŠŤEDREJŠÍ TELEKOM a zakaznika obdarit bonusom nie len "KREDitkou"! Viac nez 50eur minut kredit hlavne na NET pretoze bol viac nefunkcny nez uzitocny! Sklamana velmi VAMI som.
odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

8 odpovedí na túto otázku

• 0

Ked minas 50 EUR mesacne za Easy kartu, preco si nedas pausal Happy XL, kde mas 4000 MB za 40 EUR + vsetko ostatne na Slovensku neobmedzene a este si mozes 1-2x dokupit data za 6 EUR?

Alebo Happy XXL za 55 EUR, kde mas 6000 MB a volnu prevadzku aj v zahranici.

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
adrianka som si to precital a si presne to co telekom potrebuje. bodaj by vas takych p. bolo co najviac.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@adrianka_25 este by som ku Killibetkinej odpovedi pridala, ze ak tu Easy kartu mas viac ako 18 mesiacov, tak mas este z ceny programu uplatnenu aj zlavu za vernost, tak ako to uvadzaju na stranke pri Happy programoch. A tym sa Ti este znizi aj mesacny poplatok ak si das viazanost na 24 mesiacov.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

k tomu napisem len jedno.

raz som bol v telekome svedkom, ako tam prisla jedna pani, ktorej sa predajca snazil vysvetlit, aby presla zo stareho easy programu na novy, kde bude platit 3-4x menej! Myslim ze maal program kde minuta do inej siete stala 14,50sk, a v tom case bezalo easy, kde sa volalo za 3-4sk. pani stale dookola len svoje: nie nechcem, ja som SPOKOJNA S TYM CO MAM. 

lenze, za toto moze telekom. staci ze raz zakaznika **piip**, a uz mu dana osoba neveri, a aj ked jej tento chcel skutocne "pomoct", ona odisla s pov. programom, teda, za 200sk kredit zavolala 12-13minut a koniec. 

ludia sa boja ze sa zmeni program a bude treba pravidelne dobijat a pod.

kolko podomovych firiem co predava FIX pre telekom zazvoni u zakaznika, oklame ho ze je to kredit, clovek podpise zmluvu, a po mesiaci - realny pripad - som jednej znamej vysvetlil, na aku blbost sa dala nachytat, ze musi pravidelne dobijat kredit, inac zaplati pokutu. ked som jej to povedal, nechcela mi verit. 

a clovek neodlisi zamestnanca telekomu, a zamestnanca partnerskej predajne, jemu je to uplne jedno. predal, oklamal, a dost.

a potom tu mame ludi co si dobijaju kredit za 50eur mesacne, a boja sa pausalu ako konca sveta.. asi tak :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ahoj @Peter Német, suhlasim, ze sklamanie moze ovplyvnit cloveka. Mne sa uz  predajcovia snazili predat asi vsetko. Sklamanie ma vsak posilnilo. Dnes sa da vsetko overit na webe. Inak nasla som tam info, ze Telekom uz nepredava program FIX. Takze povinneho dobijania sa nebojim. Maju len Easy Pecku a ta je neviazana, dokonca dobity kredit v akejkolvek vyske plati az 12 mesiacov, co je super. Nemusim sa stresovat kazde 3 mesiace kvoli dobitiu kreditu ako pred tym.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

no, firmicky "podomove" stale existuju, teraz myslim predavaju pausaly, kde nieje mobil, nejaka mensia vyhoda a pomaly rovnaka cena. clovek teda oproti predajni neziska ovela viac, a este mu mozu predat aj nieco, co vobec nepotrebuje.

viem ako sa predaval FIX, pretoze moj znamy to robil par dni. same klamstva pri dverach, ze ziadne dobijanie a nic, a potom ked chudakom dochodcom dosli vnuci vnucky alebo deti na navstevu im vysvetlili co za gebuzinu podpisali. ano, to nerobil priamo telekom, ale ked sa telekom dohodne s firmou B na predaji takych zmluv musi im byt jasne, ze to nebude ta firma robit sposobom: dobry, mate zaujem? nie idem dalej ok.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar