Nova Cinema na SAT

Otázka

• 0

caute, bolo by fajn ak by sa informacia dostala k technikom asap,

na novej pozicii kanalu Nova Cinema (12643Mhz) na Novom Magio Sate nefunguje WSS signalizacia - kanal automaticky neprepina format 4:3 a 16:9.

vdaka

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

Ahoj Edo, vdaka za otazku....zial pre tento kanal WSS aktualne nie je dostupna, mrzi ma to...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Uvedený kanál berie Telekom z kapacity českej Digi (teda Rumunského RDS/RCS). A oni majú s WSS dlhoročné problémy...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

mne je jasne ze Slovak Telekom tento kanal neponuka z vlastnej kapacity, ale je v ponuke takze by nan mala byt kladena rovnaka pozornost ako na ostatne...

WSS tam fungovat musi, na predoslej frekvencii fungovalo cize kanal to podporuje a vysiela, takze treba potom informovat kolegov z CR aby to napravili

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

No neviem aké máš skúsenosti s Digi TV, ale ja mám s nimi skúsenosti od roku 2008 a tam nikdy nie je nič také jednoduché, ako si my užívatelia myslíme.  Myslím že je vôbec úspech, že Rumuni zvládli zmenu frekvencie a pripojenie kódovania, pretože sa kľudne mohlo stačť, že by sme mali tmu... Myslím že o uvedenom probléme Digi vie, ale ako obyčajne si dáva načas (nebolo by to prvýkrát, čo ich programy mali problém s WSS). Občas mám pocit že na každú úpravu rastra, alebo programu najskôr robia výberové konanie na príslušnych technikov, čo im to urobia. Pretože v opačnom prípade nechápem, prečo imtakmer každá úprava tak dlho trvá.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar