Smart TV

Otázka

• 0

Kupil som smart led samsung a je tam aplikacia od Magia,nejde vsak spustit.Je to Magio portal.Dá sa to nejako aktivovať?Tak tiež je tam aplikacia Moje programy a keď ju chcem aktivovať,tak my tam ponuka len programy od Skylinku a UPC.Keďže mam Digi a Magio,tak my to nejde.Dá sa to nejako spraviť aby som tam mal Digi alebo Magio programy?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

Cau @hemet ,

Veľmi by pomohli screenshoty, nie všetci majú v telke Magio aplikáciu ale možno pomôžu aj tí čo ju nemajú .

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mam tiez samsung telku a mam tam aj Magio aplikaciu. Netreba sa v nej vobec registrovat. V tej aplikacii su kurzy, pocasie, program kin, ... Neviem, ci to vyuzijes. Tvoja telka ma pravdepodobne aj internetovy prehliadac a info, ktore su v Magio apke, si mozes vyhladat aj v prehliadaci.

Teraz som apku skusal a isla. Ak ti idu ostatne apky a nejde ti len tato jedna, skus ju odinstalovat a opat nainstalovat.

Aplikaciu Moje programy som v mojej telke nenasiel, ale uviedol si poskytovatelov, ktory ponukaju satelitne vysielanie a na ich prijem ti staci od poskytovatela len smart karta a nepotrebujes od nich satelitny prijimac. Tvoja telka ma asi slot pre CI modul, do ktoreho mozes dat smart kartu a nic viac na pozeranie nepotrebujes. Cez aplikaciu Moje programy si asi rychlejsie naladis programy tych dvoch poskytovatelov. 

Na pozeranie programov Digi a Magia potrebujes aj satelitny prijmac od operatora, kde prebieha aj ladenie. Programy Digy a Magia nenaladis na telke, ale len v ich prijimaci, tak mozno preto aplikacia Moje programy tychto poskytovatelov ani neponuka.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

To my je jasne,mam k tomu televizoru pripojeny Magio box Kaon a v CI slote kartu digitalnej tv Vares,čo mame tu v dedine kablovku.Mimochodom odkial bere signal Vares,nevie niekto z akej družice?V menu na tv najdes teraz neviem presne pod čim to je lebo som neni teraz pri televizore,položku Moje programy.Keď ju zapnes tak sa tam ukaže niečo podobne ako PIP,su tam male obrazovky,kde ti ukazuje čo prave beži na inych kanaloch.Len to treba najskor nejako nakonfigurovať a pri tom to pýta zadať operatora.A tam je ten problem,že tam su ponuky len tych čo som napisal,ale Magio, ani Digi ani Vares tam nie su.Tak som sa chcel spytať ak to niekdo ma alebo vie o čom pišem,či sa to tam da nejako dať,alebo to idu len ti vybrany operatory?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

hemet digitalnu kablovku mas cez kabel a ten kabel ma zapojeny do TV? Ak ano, tak cez ten kabel moze byt sireny analogovy aj digitalny signal. Na starsom TV naladis len analogove programy na smart tv naladis analogove a aj digitalne programy. Z tych digitalnych mozes mat dostupne len zakladne programy a rozsireny balik mas prave vdaka smart karte. Skylink a UPC v ponuke Moje programy ti je zbytocne pozerat, ked nemas ich smart kartu a otocenu parabolu tym spravnym smerom. Vares nie je asi satelitny poskytovatel, tak ten tam nikdy nenajdes a ako tu uz bolo napisane, Magio a Digi potrebuje na sledovanie vysielania ich box, tak ich v telke nemozes naladit, aby si ich mohol pozerat. Ladenie prebieha v boxe a nie v telke. Telka sluzi len ako zobrazovac vysielanie a nie ako zariadenie, ktore dekoduje signal.

Budes musiet viac googlit, aby si pochopil moznosti tvojej telky a satelitneho vysielania :smileyhappy:

PS: ked pozeras programy od spolocnosti Vares, skus odpojit kabel co mas pripojeny do tunera telky a zistis cez aku druzicu vysielaju. Cez ziadnu, ich vysielanie prijimas vdaka kablovej sieti.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Cau @hemet ,

Ako si na tom so screenshotmi z Magio aplikácie v TV ? 

Ja som na to zvedavý.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar