Zmluvná pokuta

Otázka

• 0

Chcem sa opýtať ako je to so zmluvnou pokutou momentálne. Do konca viazanosti mi ostáva 116 dní a teta na infolinke mi povedala že 679€, neviem či sa snažila byť vtipná alebo Telekomu už fakt je*be.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

7 odpovedí na túto otázku

• 0

Tu ide o to, že paušálna pokuta bola zrušená...Prečo by som mal potom 4 mesiace pred skončením platiť plnú sumu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

To je pravda, ale neplati to pre vsetkych, zalezi kedy si dodatok podpisoval. Cize ak nemas v dodatku uvedene, ze zmluvna pokuta ti bude klesat, tak ti ju nauctuju celu aj keby si ukoncil zmluvu 4 mesiace pred skoncenim viazanosti.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak sa teda asi obrátim na súd keďže je momentálne dosť vysoká pravdepodobnosť, že im to neschvália. Nebudem im platiť 700€ za nič keď platím 50€ mesačne. A tá ich smiešna ponuka pri predĺžení 2% čo vychádza 80 centov na mesiac.....že im to neni blbé niečo také poskytnúť.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Kym sa to dostane na sud a kym slovensky sud rozhodne, budes mat aj po viazanosti.

Ak sa nudis a nemas co robit, tak vela stastia.

Ked si uzatvoril zmluvu, tak si vedel ake su podmienky a ze mas viazanost na 2 roky, nechapem preco sa tu teraz stazujes? Si si mohol kupit telefon v plnej cene a aktivovat pausal bez viazanosti.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mam rovnaky v podstate problem,  zadreli mi vsak len 460 9 mesiacov pred skoncenim,  platim 30evri, kartu dopouzivam  a prenasam cislo

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar