CT SPORT

Otázka

• 0

Dobry den,

chcem sa opytat preco nieje v ponuke ceskych stanic aj CT SPORT a ci by ste ho tam nemohli zaradit, pretoze ceska televizia skoro vsetky sportove prenosi vysiela na svojom sportovom kanale

Vdaka

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

18 odpovedí na túto otázku

• 2

Luboš.toto je to ze nas coskoro milo prekvapite ze ste naplnili zase madar balik na sate a chcete s tym zacpat aj iptv?No s takychto prekvapeni ideme fakt do kolien.Ako vam tu uz nejeden uzivatel pisal pridajte este rumunske a bulharske tv a budete milo prekvapeny ako rychlo vas budu klienti opustat.

odpoveď sa páči : 3 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 2

@Stano76 ahoj, celé je to zlé...lebo toto už je ako keby robili do prieku. Ak to urobí ale malé decko tak mu sekneš po zadku a vieš že sa bude snažiť rovnakú chybu neurobiť. Ale toto čo sa tu deje, je vyložene výsmech do ksichtu nám, zákazníkom. Je tu akési fórum to aby čítali a vedeli o čo nám zákazníkom ide, to čo chceme. Lenže ja mám pocit že  to čo napíšeme že chceme sa nedá, a to čo nechcem tak ti dajú... a to je už niečo čo ja neviem definovať. je to čistá pr...del ako si to z nás robia.. a zase sem neprídem asi mesiac, aby som sa nenasrdil.. tak ako dnes v telekome...  no ale sme jednička na trhu, na akom? v maďarsku, mongolsku naozaj neviem.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 1

Ano vazne tam bol.Aj som sa potesil ze to pojde nastalo.No 15:50 to prehodili spät na CT1HD a bolo po parade.Pochybujem ze by im to tam len tak nabehlo bez ich zasahu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 1

Tenro rok magio veru nepridalo vobec nic co u konkurencie sa predbiehaju.Magio sat a iptv nic nove co sa tv stanic tyka.No a o pridanie cz stanic to sa tu asi stane zazrak az ked ich budu mat aj ty najmensi poskytovatelia aj ked myslim ze tych uz vela neni co by ich v ponuke nemali.Takze telekom budicek.Ci sirite 8 cz alebo 18 to uz je snad jedno.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 1

Ahojte, 

fórum neustále sledujeme ale primárne je zamerané pre našich zákazníkov aby si navzájom pomáhali a vymieňali svoje názory a postrehy. 

Momentálne nie je potvrdená informácia o pripravovaných zmenách, ale verím, že Vás čoskoro milo prekvapíme. 

Vysielanie ČT Šport HD bolo spôsobené technickým problémom v noci z utorka na stredu, kedy naši technici vykonávali plánované aktivity. Problém bol okamžite po zistení odstránený. 

Prajem Vám pekný deň a príjemné prežitie sviatkov v kruhu svojich blízkych. 

Ľuboš

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 1

Tenro rok magio veru nepridalo vobec nic co u konkurencie sa predbiehaju.Magio sat a iptv nic nove co sa tv stanic tyka.No a o pridanie cz stanic to sa tu asi stane zazrak az ked ich budu mat aj ty najmensi poskytovatelia aj ked myslim ze tych uz vela neni co by ich v ponuke nemali.Takze telekom budicek.Ci sirite 8 cz alebo 18 to uz je snad jedno.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 1

Lubos ale to bol ale dobry technicky problemUz ked tam ct sport bol mohli ste ho aspon sirit ako test technickeho problemu.no som zvedavi ako nas coskoro prekvapite lebo tento rok magio nic nepridalo oproti inym operatorom.v cesku t mobil spusta tv cez iptv 4.aprila a maju mat v zaklade az 70 stanic samozrejme aj v hd.takze aj tu na slovensku by mohlo magio zabrat ked uz je t mobile zjednoteny.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 1

Ak naozaj bude 13 nových maďarských staníc to milé prekvapenie, pre mňa je to definitívny koniec s Telekomom. Takmer 30 maďarských staníc v káblovke? A v ponuke chýbajú veci ako Fanda, Smíchov, ďalšie stanice od Barrandova, ČT D, ČT Art, ČT Šport... vraj nemajú práva pre slovenský trh. Najviac som sa zabavil na facebooku Telekomu, kde sa niekto pýtal, prečo ste nezaradili aj M4 Sport. Odpoveď bola, vraj nemá práva pre slovenský trh. A to vážne tých takmer 30 maďarských staníc tie práva pre Slovensko má? Naozaj by ma zaujímala odpoveď od Telekomu. Ale stručná a jasná. Len áno, alebo nie. Bez tej vaty okolo. Takže sa pýtam... áno, alebo nie???

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

15:50 zruseny ct sport hd a znovu bezi ct1hd.Asi nam chceli ukazat ze by to slo.Konkurencia nema s tym problem a to nehovorim o dalsich tv cz.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

No ono by vobec nebolo na škodu, keby konečne niečo nové pridali. Veď už hádam rok a pol sa nič nedeje.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dnes spustila novu satelitnu sluzbu konkurencia.Samozrejme ct sport..ct dečko..prima zoom a mnoho dalsich v zakladnom baliku.Vsade to ide len u telekomu v magio iptv a sat to nejde.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

všetci všetko pridávajú a robia na 100%, len Telekom to teraz robí na polovicu.. takže ak niekto niekde pridá, náš Telekom odoberie.. Všade bežia už na HD, len tu je to ako ... škoda reči. nakuknem po dlhej dobe a stále je to rovnaké,

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

A reakcia žiadna. Načo máte fórum, keď vôbec neodpovedáte svojim zákazníkom? Mŕtvy chrobák.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Myslím si, že takýto technický problém, kedy nechtiac zaradíte ČT Šport HD netreba riešiť... alebo aspoň ste ho mohli akože riešiť niekoľko mesiacov, či rokov.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Aspoň počas MS v hokeji ste mohli ČT4 Sport nenápadne zaradiť :-)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • -1

Peter Palovič, odpoveď máš na začiatku, načo sa zbytočne opakovať? či myslíš, že v druhej odpovedi bude iné vyjadrenie? :D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

sidebar