VH1classic

Otázka

• 0

Zdravim,

prosim o zaradenie kanala VH1 classic do vasej ponuky. UPC aj SWAN to maju a ja vazne uvazujem o zmene poskytovatela len kvoli tomuto jednemu kanalu. 

Jedna sa o hudobny kanal kde hraju aj starsie klasicky hitovky, ktore v ostatnych hudobnych tv nemame moznost vidiet.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

8 odpovedí na túto otázku

• 0

Ahoj @Mr.G.

Tiež som fanúšik hudby a viem, o čom píšeš. Túto stanicu ponúkame na satelitnej technológii.  Zaradenie stanice do IPTV (metalika / optika) v budúcnosti nevylučujeme tiež.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Trosku sa pripojim k tejto teme. Ako DJ mi chyba aj viac hudobnych programov, kedze na magio sat ich je neurekom. Ci sa jedna o MTV Dance, ci o stanicu "U", su to jedne z najlepsich hudobnych stanic a magio cez kabel ma akurat tak MTV CZ, kde chodia stupidne reality show :) porozmyslajte nad tym...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Takze dnes pred polnocou ukonci vysielanie dalsi hudobny program - slovensky Musiq 1. Teraz by bolo vhodne premyslat nad nahradou. Ja som za VH1 Classic, alebo MTV Dance.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Flymaster 

Ahoj, ďakujeme za tipy :) Musiq1 prestal vysielať, zatiaľ nie je rozhodnuté, aký kanál ho nahradí.

Príjemný deň,

Rado

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj a čo tak niečo pre rockerov,na nich nemyslíte?Napríklad tv Rebel alebo Fajnrock!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

myslim, že to tu neovplyvnime, ale priklanam sa k TV Rebel, poprípade Fajnrock

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Kanal Musiq1 prestal vysielat a nahradil ho zrejme Mezzo TV :D :D :D :D :D 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar