Presťahovanie internetu a zmena z optiky na metaliku bez pokuty

Otázka

• 0

Dobry den. Chcela by som sa spytat, ako postupovať ak sa stahujem zo Zilinskeho do Trencianskeho kraja a na novej adrese nie je mozne zriadit optiku. Musim zrusit zmluvu a zaplatit pokutu? Aky je postup? Da sa vykonat len zmena z optiky na metaliku a tu preniest? Na koho sa mam obratit? Naraz vela otazok, ale som bezradna :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

myslim ze tvoja situacia sa riesi individualne :) najlepsie by bolo zajst osobne do Telekom centra a informovat sa, logicky by sa mali preniest sluzby na novu adresu akurat so zmenou pripojenia

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ahoj Michalea Tomková, ako pisal aj Lubo, kazda takato ziadost sa riesi individulane, ja som napriklad platila poplatok tusim okolo 50 Eur, prisom som ako Ty sla z optiky na metaliku, kedze optika, zial, dostupna nebola. Odporucam urcite navstevu Telekom Centra, kde Ti isto poradia ako postupovat :smileywink:

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Dakujem za vase skusenosti, mam to vybavene, bez problemov mi to prestahuju s tym ze povodnu zmluvu mi zrusili bez pokuty a zriadili novu s metalikou na novej adrese s 24 mesacnou viazanostou.
odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Michaela Tomková, sme radi, že sa ti podarilo úspešne presťahovať službu :) 

Ak ti niektorá z odpovedí pomohla, budeme radi, ak ju označíš ako riešenie. Možno pomôže aj ostatným.

Pekný deň,

Janka

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar