rychlost magio go

Otázka

• 0

Dobrý den, aka je prenosova rychlost pri variantach kvality streamu?

Resp. kolko minut (hodín) mozem pozerat magio go pri objeme dat 500MB pri nizkej/strednej kvalite streamu?

Dakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

6 odpovedí na túto otázku

• 0

Cau,

Pri vysokej kvalite sa ti môže 500MB minúť za cca hodinu , namiesto toho môžeš MagioGo sledovať radšej cez Wifi. 

Keby som mal konektivitu na enkoder zistim ti to hned.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ahoj 

tak ako pise @Adro zalezi to od kvality sledovaneho obsahu , taktiez odporucam vyuzivat to cez wifi, v pripade ak wifi nemas k dispozicii a chces to vyuzivat dlhsie tak si nastav najnizsiu kvalitu ( hoci obraz je strasny ) , ale ak si chces pozriet hokej a mas este tych 500 MB urcite do v tej nizsej kvalite bude postacovat 

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ked budes sledovat hokej v najnizsej kvalite urob screenshot puku ;) . 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

preto som sem pisal ci mi niekto vie povedat kolko "žerú" jednotlive varianty kvality MB......ale zatial nic

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

skus si stiahnut nejaku aplikaciu ktorou si to overis , vyskusaj roznu kvalitu, potom mozes dat info :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ťažko odpovedať. To ako keby si sa pýtal za ako dlho sa pešo dostaneš do najbližšej dediny. Neviem ako rýchlo chodíš :smileyhappy: Keď som to teraz vyskúšal na STV1 tak som dosiahol pri najvyššej kvalite 3,102 Mb/s (0,38775 MB/s). Čiže za hodinu spotrebujem 1395,9 MB. Lenže keď prepnem na National Geographic tak mi pri najvyššej kvalite ukazuje 1,5 Mb/s (0,1875 MB/s). Za hodinu je to 675 MB. Čiže je to premenlivé a mení sa to aj prepnutím na iný kanál.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar