Predlzenie viazanosti, (ne)logicky pristup.

Otázka

• 0

Dobry den. Skusim vyuzit vsetky dostupne komunikacne kanaly, a snad sa moja otazka dostane k spravnej osobe, ktora mi na nu LOGICKY odpovie.
Vcera mi u Vas skoncila viazanost na pausal, som vyse 10 rokov zakaznikom, nielen mobilnych dat ale aj Magio TV+net. Chcel som si predlzit zmluvu na mobilny pausal, pricom som mal zaujem o pausal XL /teraz mam M/.
Tak mi prosim vysvetlite, preco musim prejst s cislom k inemu operatorovi a potom sa vratit naspat, aby som ziskal najvyhodnejsiu cenu za program?!
Unika to zial logickemu sedliackemu rozumu. Ak chcem XL, tak ho mozem mat po zlavach bez telefonu za 28,60, no ak prejdem do O2 a vratim sa spat tak ma vyjde na 26,50 !!! V ucte k vasim zamesntnancom, rad by som videl toho cloveka, ktory vymyslel takyto system.
Prepracte mi, no robite si z vernych zakaznikov srandu, alebo to myslite vazne???
Preco je prestupujuci zakaznik zvyhodneny oproti dlhorocnemu klientovi?

Komu vyhovuje, ze clovek odide a nemotivujete ho nicim k zaviazaniu sa na dalsie obdobie?

Navyse ked sa do konca roka ocakava 4. operator aj s hlasovymi sluzbami?

Za skoru odpoved vopred dakujem PH

odpoveď sa páči : 3 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

14 odpovedí na túto otázku

• 0

Po dnesnej navsteve predajne a zopar telefonatoch na retencne som bol v takom svungu, ze som to hned nahodil a poslal, kam sa dalo. Az potom som si zacal citaj aj dalsie prispevky a diskusiu ludi, ktori su na tom podobne ako ja. Zaujimave, ze v niektorych pripadoch sa lady pohli, tak som zvedavy.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Patrik Hutman hutman
Ak urobíš tú rošádu, ktorú Ti niekto "chytrý" poradil, spočítaj si, o koľlo peňazí prídeš. Dobre, na dva roky budeš platiť o 2€ mesačne menej. Ale čo potom? Budeš ako "nový" platiť vlastne plnú cenu. Ale ak si ponecháš na tieto dva roky paušál za 28€, budeš tých 28 (pravdepodobne) platiť aj o dva roky, aj o tri aj o štyri. Takže sa nedaj nachytať na "rady" nejakých "odborníkov", ktorí uvažujú tak 2 roky dopredu. Pôsobíš ako rozumný človek, takže si vieš vyrátať, o koľko Ťa taká rošáda v konečnom dôsledku pripraví v horizonte 3, 4 a viac rokov..

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
plus sa mu ešte zruší aj vernostná zľava...ale veď nechajte tie ovce...za pár centov idú preč

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zdravim. Ten "chytry", ktory mi to poradil, bola pracovnicka na Telekom centre. O to viac ma to prekvapilo. 

Takymto sposobom si zrejme nahanaju akoze "novych" klientov, aby sa im na predajni zvysili cisla klientov, ktori prisli od inych operatorov a mali zaroven za to vyssie provizie. Ja chapem, ze si v dnesnej dobe kazdy snazi privyrobit k platu, ale toto je velmi cudny sposob. Ak sa mylim, pardon, opravte ma, ale kedze som v minulosti robil kontrolu vnutorneho trhu a ochrany spotrebitelov, tak ma len malokto presvedci o opaku. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pekny den. 

Nejedna sa o par centov, jedna sa o princip, ked mudre hlavy vymysleli, ze kvoli naplneniu kvot, statistik a cisel su uprednostnovani novi zakaznici pred dlhorocnymi. Ked uz spominate tie zvierata, tak mam pocit, ze niekto si zo zakaznikov robi somarov. Nejedna sa mi o nic ine, len aby mali na trhu rovnake podmienky vsetci zakaznici resp, aby mali lepsie vyhody lojalni a dlhorocni, ktori zaroven vyuzivaju dalsie sluzby. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

same mudry hlavy.... instruktor a asistent.. aspon sa schovajte za normalnych uzivatelov, nie ze kazdy vie ze za tieto odpovede ste plateny, tym toto forum dost straca zmysel, kedze na akykolvek nazor mate Vasu odpoved. 

toto je moj pravdepodobne posledny prispevok k teme o pausaloch, datach a podobne. 

na porovnanie sem pridam nieco z Vasej ruzovej ponuky z Rakuska.

pausal bez mobilu, bez viazanosti, smsky a volania neobmedzene, 50 minut do zahranicia, 2gb dat LTE v rychlosti 10mbit/s a teraz cakate cenu ?? cena je 22,99€ - ak si ho vybavite online tak usetrite aktivacny poplatok v cene 69,99€

alebo toto vsetko vyssie menovane, ale 100min do zahranicia, 4gb dat a 50mbit/s rychlosti za ??

32,99€

v ponuke maju tri pausali, vyberie si kazdy

http://shop.t-mobile.at/tarife/voice/simonly

takze kto je tu potom ovca ktora sa za par centov necha pretiahnut ku konkurencii ?? 

rakuske platy su tri krat vyssie ako nase a pausaly lacnejsie... 

takze tu je nieco zle. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Za prvé: píšeš o veciach vytrhnutých z kontextu. Sme na Slovensku. Keď sa Ti v rakúsku zdá o toľko lepší život, prečo nežiješ tam? ;-) (To nie je urážka ale seriózna otázka).
Za druhé: 3GB dát so 100 minútami (aj do EÚ) je v Telekome za 19,99€ (s DPH).
P.S.: koľko stojí pivo v Rakúsku, keď si sadnem do baru po práci? Toto ma zaujíma a to naozaj. Tu od jedného do dvoch EUR. Tam..?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Riešením bude do budúcna reseller, firma ktorá nakúpi balíky služieb aby mal Telekom profit a predá ich jednotlivo svojim maloodberateľom(SZČO alobo malým firmám a tí svojim zamestnancom) alebo svojim zamestnancom.

Know how by sme mali .

Kto ide do toho ?

https://www.telekom.sk/biznis/hlasove-sluzby/program-firma

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Michal - ake veci co som pisal boli vytrhnute z kontextu ? Pravidelne nakupujem v rakusku - Billa, Merkur, mam ich "klubove" karty - pravidelne maju akcie, zlavy a podobne. Pri poslednom nakupe beznych potravin bol ucet 37€, po pipnuti ich karty, sa zmenili klubove ceny a bolo mi odratanych 7€ - vypocitaj si kolko je to percent a povedz mi ktora nasa spolocnoct ti dava takyto benefit ? a bavime sa o potravinach beznej spotreby-----

kedze naseho krasneho ruzove operatora uz nevlasti nas uzasny stat, co bude teraz ? nemci nam budu diktovat pravidla. preco nas stat nedal zarobit vlastnym ludom a nepredaj im tie akcie ? mohol s toho profitovat stat aj par beznych ludi. Ja osobne som mal poziadavku na kupu akcii.. no nic nevyslo.

A ano uznavam, pivo je v rakusku drahe. :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Neviem, ako funguje klub Billa v AU, ale u nás sa Ti body prirátavajú podľa toho, za akô sumu si nakúpil. A ak s aTi odrátalo 30EUR, mal si hafo bodov, ZA KTORÉ SI UŽ ZAPLATIL :-) Či Ty zakaždým, keď platíš, dostaneš 30EUR zľavu? :-O
"Vytrhnuté z kontextu" prosím cháp ako fakt, že v AU je život drahší. Poukázať na jednu vec, ktorá je tam výhodnejšia, je potom vytrhnuté z kontextu. Inak.. Vieš o tom, že z AU Orange odišiel, lebo nemal náladu púšťať sa do cenovej vojny? :-)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Mám TV aj net písané na ženu a volala mi slečna (pani?) z telekomu, že majú pre mňa skvelú ponuku ako rodinného príslušníka. Takže ak máš net aj tv od telekomu, máš to k tomu ako bonus. U mňa akurát háčik v tom, že mám paušál ešte viazaný a nové číslo nepotrebujem. Ta som neprijal. Ale keď mi bude paušál končiť, už sa teším na tie akcie :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ahoj 

@Milanballuch1 tu najdes blizsie informacie magenta1, ide o pausal HAPPY XL DATA , v pripade ze si neberies mobilny telefon je za 19,99€

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar