pausal

Otázka

• 0

dobry den ako si mozem zaplatit pausal zo zahranicia??

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

7 odpovedí na túto otázku

• 0

ahoj, ale ak vyuzivas internet banking tak je jedno ci mas alebo nemas master card , sprav klasicky prevod na ucet Telekomu kde hlavne vloz variabilny symbol z faktury , pripadne mozes potvrdenie o platbe poslat na pohladavky.mob@telekom.sk a informovat sa ci ti daju nejaku pokutu kedze uz mas fakturu po splatnosti 

VÚB: IBAN SK2002000000002314093958 SWIFT SUBASKBX                          

Tatra banka: IBAN SK2811000000002628740740 SWIFT TATRSKBX                        

Slovenská sporiteľňa: IBAN SK5709000000000633738777 SWIFT GIBASKBX                     

ČSOB: IBAN SK5875000000000025505443 SWIFT CEKOSKBX       

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ak mas vsetky potrebne udaje , variabilny symbol a vysku faktury tak najjednoduchsia cesta je cez internet banking :) ak dane udaje nemas tak si ich pozrie cez Moj Telekom, alebo aplikaciu Telekom v mobile 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak ako už napísal Ľubo najjednoduchšie to bude prostredníctvom elektronického bankovníctva (internetbanking, phonebanking...). Forma už závisí na tebe :) Všetky fakturačné údaje potrebné pre realizáciu platby máš na faktúre. Ak ti chodí faktúra poštou skús si dať elektronickú, ktorú ti budú posielať na mail (takto budeš mať najlepší prehľad o spotrebe v budúcich mesiacoch). Za predpokladu, že teraz nedisponuješ s faktúrou sa prihlás na telekom portál. Tam nájdeš všetky potrebné fakturačné údaje potrebné pre uhradenie faktúry.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj,

@kumurekova, ak ti niektorá z odpovedí pomohla, budeme radi, ak ju označíš ako Riešenie. Môže takto pomôcť aj ostatným používateľom, ktorý majú podobnú otázku. Ďakujeme :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ono vsetko mam len ja som v zahranici a master card tam nieje tak mi to nechce zaplatit a uz meskam len dufam ze nebudem mat za oneskorenie daku pokutu a ze mi neporadia ze mam zmenit banku bo by ma porazylo asi :/

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
no je to len necele 3 tyzdne co meskam tak hadam nedaju moc :( idem to skusit dakujem za radu ;)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

urcite po zaplateni napis na ten email, ale podla mna na 99,9% tam bude nejaka pokuta za nedodrzanie doby splatnosti, aspon kazda spolocnost to ma tak nastavene 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar