300Mb Internet

Otázka

• 0

Zdravím chcem sa opytat ludia dostali sme ku internetu router Huawei hg8245H je to zapojene z tochto routeru nam idu dva kable do magio boxov a potom jeden kabel z tochto routeru nam zapojil do tp-link tl-wr1042nd a z tochto idu dva kable do pocitacov na internet lenze internet mi ide zatial len 172Mb a nie 300 skusal som urobit ze tie kable co idu do pc zapojit do prveho routeru ale to mi internet nesiel preco to tak je ? Ma napadlo ze nemal by som sa napojit na nastavenia huawei a tam zadat prihlasovacie udaje na telekom ktore boli predtym v tplinku

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

30 odpovedí na túto otázku

• 0

Otestuj to .

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zistil som tie udaje a pripojil sa rovno na prvý router a rychlost cez 300Mb/s :) Ale pripojil som sa nan ze som vytvoril sirokopasmove pripojenie v pc a tam som zadal prihlasovacie udaje ale viem ze predtym na router som nevytvaral nic taketo a rovno som sa na pojil na router cez lan a cez ip adresu dostal do jeho nastaveni a tam som zadal tie udaje a potom to islo zaroven som mohol zapinat wifi a heslo dat tuto sa neviem dostat do toho routra neviem tu ip adresu 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

poradte   mi  aky  je  najlepsi      wifi   router  na   tento  300   Mb  internet   ?pre   najrychlejsi   dosah rychlosti a pokrytie

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

zalezi od toho kolko si ochotny investovat do routera, lebo su v roznych cenach 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar