Ak plánujem robiť prácu z domu ...

Otázka

• 0

Ak plánujem robiť prácu z domu , aký stupeň/typ/druh autentifikácie potrebujem mať aby som mohol ako fyzická osoba komunikovať s právnickou osobou alebo ako zamestnanec firmy a používať firemné aplikácie ?

Vopred ďakujem za pochopenie a za odpoveď .

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

7 odpovedí na túto otázku

• 0

staci mat internetove pripojenie, taktiez pracujem z domu a nastavenie internetu zo strany Telekomu je bezpredmetne, v niektorych pripadoch je mozne ze bude potrebna pevna IP adresa ( v mojom pripade to nie je potrebne ) , vsetko zalezi akym sposobom sa chces pripajat a co sa tyka zabezpecenia to je skor na tom ake aplikacie sa budu vyuzivat ale to sa riesi zabezpecenim pocitaca ci uz sa pripajas vzdialenou plochou alebo cez nejaku pristupovu kartu 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

A hlavne je potrebné pouvažovať nad OS počítača. S tým sú spojené aj náklady na slušnú  antivírusovú ochranu ...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

v Telekome si vies zobrat antivirusovy program k internetu za 2,50euro/mesacne , mas plnu licenciu programu ESET co je jeden z najkvalitnejsich , oplati sa to viac ako si zakupovat licenciu priamo u dodavatela za viac ako 50€ na rok

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Veru pomer cena/vykon su v tomto pripade hodnotene vysoko, kiez by taketo hodnotenia mali vsetky produkty a sluzby.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Osobne by som odporúčal skôr Kaspersky Antivírus. Cena je výrazne nižšia ( 2 roky cca 20€ ) a hodnotenie programu vyššie. Ak je možnosť používať pre firemné aplikácie aj Linux, tak to bude jasná voľba. Náklady na antivírové riešenie = 0€.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj 

@Jaroslav Kardoš , vyskusal som asi vsetky zname antivirusove programy vo full verzii, nevravim ze kaspersky antivirus nie je dobry ale videl som tam aj nejake nedostatky, vyhody su hlavne v tom ze to nezabera vela miesta ako ostatne a nezerie to vela ramky, v pripade ak mas dostatocnu ramku a chces kvalitu ( nepozerajuc na cenu) tak urcite ESET . Moja osobna skusenost - mal som kaspersky a nejako sa mi zdalo ze ide blbo PC urobil som konktrolu a nic zavazne nenaslo tak som ho odinstaloval a dal eset a ten nasiel toho omnoho viac , mozno by bolo dobre vytvorit temu kde ludia napisu aky antivirusovy program pouzivaju a ako su s nim spokojny "Aky antivirusovy program pouzivate"

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj

@Pepsi, samozrejme je to na každom čo si vyberie a čo komu vyhovuje. Používal som aj ESET a je fakt, že som sním bol kedysi spokojný. Samozrejme doba sa mení a myslím, že časom sa skôr zamerali na marketing ako na kvalitu ( môj osobný názor ). Ale osobne ESETu fandím už len preto že je to Slovenská spoločnosť a dokázala toho naozaj veľa. Čo sa ale všeobecne týka antivírusov na PC tak sa určite zhodneme, že najlepší antivírus je medzi klávesnicou a stoličkou ;)

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar