HD balíčky

Otázka

• 0

Dobrý večer, 

chcem sa opýtať už niekoľký raz podobnú otázku - kedy a či Telekom plánuje zaradiť konečne HD programy do programových balíčkov, ktoré sú v cene MAGIO TV rôznych variantov? Prečo keď to ide v Orange a u iných operátorov, TELEKOM zaspal dobu? Boli sme dlho na FIBER TV od Orange-u, kvôli Premier league na DIGI Sport som prešiel na Magio, ale ako vidim, po roku a pol, čo mi končí viazanosť prejdem inde, kde je HD štandardom a nie platenou službou, ktorá je bežne vo svete v cene programových balíkov. Zoberte si príklad od Orange-u, takto si inak veľa nových zákazníkov nezískate. Pri väčších obrazovkách je SD zle pozerateľné, ale za ŠTANDARD si priplácať zo zásady nebudem !!!! Ďakujem za odpoveď, ktorá verím, že nielen mňa, poteší .... 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

7 odpovedí na túto otázku

• 0

Ahoj. HD programy su sucastou HD balikov od sameho zaciatku. Urcite teda boli aj ked si prechadzal z Orange do Telekomu. Nerozumiem teda tvojmu rozhorceniu po tak dlhom case. Musel si vediet kam ides. Co sa plateneho obsahu tyka, Telekom je momentalne na tom najlepsie a este dlho bude.  Je to kazdopadne tvoje rozhodnutie.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj, ano, mas pravdu, ze to tak bolo uz v case, ked som zacinal a presiel na Magio, ale veril som a stale verim, ze tak velka firma ako je telekom by nemala mat problem zmenit programovu strukturu v prospech zakaznikov, ak ma zaujem, aby jej zakaznici pribudali a nie naopak v buducnosti. Prave preto sa snazim trochu apelovat na kompetentnych, aby si uvedomili, ze v dnesnej dobe HD programy su a maju byt sucastou standardnych balikov. Staci si pozriet napriklad cesku O2TV, ktora startuje coskoro na internete - programy, ktore ma telekom ma v sportovom baliku automaticky aj v HD a toto nie je jediny pripad - ak ma telekom lacnejsiu variantu DIGI TV a tam je to uz po novom v HD, mohol by teda bud rozsirit kablove pokrytie aj do inych miest ako v sucasnosti je, nech si viem spravit balik aj s internetom od jedneho providera, ak uz magio chce nechat tak ako je v sucasnosti. V opacnom pripade je to len cisto o vydierani zakaznikov, ktori si chcu pozriet sport na kanaloch DIGI Sport - lebo tieto jedine ma telekom naviac oproti ostatnym. Inak, len pre zaujimavost - pri podpise zmluvy na Magio som mal 3 kanaly Slovak sportu, tak to bolo komunikovane. OK, jeden prestal vysielat, rovnako ako DS5, ale preco dalsi z tych troch presunuli bez vedomia zakaznikov len do baliku NAJVIAC ci XXL ci ako sa vola teraz...? Ani sprava ani nic, az nasledne na pobocke mi povedali, ze nastala zmena a viac sa s tym neda robit. Takto sa sprava k zakaznikom? Veril som, ze to bude lepsie od zaciatku, hold, pomylil som sa a este rok a pol musim vydrzat... Btw, net vypadava na dennom poriadku, ak sme pri kvalite sluzieb ako takych, ale to uz som zasiel mimo temy.  

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Telekom je ale jediny operator, ktory HD programy do zakladnych balickov nepridava, ale naopak odobera. Mam balicek Najviac, kde pri poslednom "rozsirovani" a "skvalitnovani" ponuky zmizli z ponuky Filmbox HD a Discovery Showcase HD. Je to naozaj neuveritelny pristup, ktory ani tu na Slovensku, kde je snad mozne vsetko, nema obdobu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja uz som to pisal aj v inom vlakne a dal som taky navrh ci by telekom nemohol pre skvalitnenie svojej sluzby pridat aspon po jednom HD programe v kazdom balicku urcite by to malo velky uspech u zakaznikou k spokojnosti s magio tv a potom by uz konkurencia nebola lepsua ako sa uz u niektorich poskytovatelou deje.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

HD balíčky sú chaotické, v každej sekcii máte hodený nejaký HD program, ale zase Telekomáci v 21. storočí preferujú rozmazané SD a mám pocit, že keď jednotlivé stanice SDčka zrušia Telekomáci určite za naše lóve nakúpia predražené technológie ktoré nám z plnohodnotného HD budú aj naďalej vyrábať SD mazanice a ešte si na tom postavia kampaň......

Svojho času takto fungoval Kaufland, keď nad pokladňami mali oznam, že platobnými kartami sa u nich platiť nedá, ale samozrejme môžeme využiť platbu v hotovosti :D ...cca ešte v 2011 s týmto bull**piip**om fungovali...tak isto ako dnes Telekomáci neodporúčajú High Definition!!!

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte,

ďakujeme za vaše názory. Vaše podnety sú pre nás dôležité. Žiaľ, nie je možné vyhovieť každému zákazníkovi, keďže každý má iné preferencie. Kapacitne nie je možné, aby sme nasadili všetky kanály, preto musíme zvažovať, ktoré z tv kanálov vybrať. Pri rozhodovaní o zaradení určitej stanice do programovej štruktúry je pre nás dopyt zákazníkov dôležitým faktorom.Vždy sa snažíme nájsť vhodnú rovnováhu a vyhovieť čo najväčšej skupine zákazníkov.

Čo sa týka HD kanálov, patríme medzi operátorov, ktorí poskytujú najviac HD kanálov (pri Magio tv). Zákazník má možnosť si ich doobjednať - HD rodinný alebo HD športový. 

Ďakujeme za porozumenie,

Janka

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

A medzi operatorov ktori maju v ponuke najviac sd mazanic.Vid XL balik.Sa nemate cim chvalit.Su operatori ktori ponukaju vuac HD v zakladnom baliku a toto rozhodne o vasej buducnosti.HD sa stava standardom a nikto si nebude predplacat vase HD naveky.Ano mate najviac platenych HD to neni na chvalenie.Ludia pojdu tam kde je najviac HD v zakladnom balicku.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

sidebar