žiadosť k stavebnému povoleniu

Otázka

• 0

Dobry deň
Píšem vám ohľadom vyjadrenia k stavbe- uzemne konanie. Elektronickou formou som Vám zaslala žiadosť 9.4.2015. Dodnes som neobdrzala vyjadrenie. Chcem Vas poprosiť o urgentne zaslanie vyjadrenia. Je to posledný doklad ku stavebnemu povoleniu.  Dom nam realizuje stavebná firma a tlacia nas terminy. Za kladné vybavenie Vám vopred ďakujem

Z pozdravom

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

16 odpovedí na túto otázku

• 0

ahoj @roger302,

ďakujeme za správu. Prosím, mohla by si nám napísať, kam presne si odoslala požiadavku, aby sme to mohli preveriť? 

Ďakujem,

Janka

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň, žiadosť o vyjadrenie k stavbe sme posielali dva krát. prvý krát poštou a druhy krát elektronickou formou na stránke telekomu pod kolónkou stavebnici developeri 9,4,2015,

Zistili sme si cez pobočku v Trnave že žiadosť je vybavená kladne a schválená., ale viac o nej nevieme. Akútne potrebujeme to vyjadrenie bo nás tlačia termíny nakoľko nám stavbu realizuje stavebná firma a projekty aj so všetkým uzemním konaním máme už na stavebnom úrade. čakáme už len na telekomunikácie. Už dva týždne sa snažiím telefonovať s operátormi, avšak každý ukončil so mnou rozhovor vetou ,táto vec nie je v mojej kompetencii. Už som dokonca rozprávala s pracovníkom na pobočke v Bratislave takisto mi nevedel pomôct. Prosím pomôžte mi ,ako sa dopracujem k vyjadrenie, už sme toho zúfalí.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @roger302

preverime situaciu a budeme ta informovat. Pravdepodobne budeme vediet odpoved az zajtra.

Dakujeme za pochopenie.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dakujem za porozumenie a ochotu. budem čakať na odpoved

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @roger302

zistili sme nasledovne. Este v ten isty den, 7.4.2015, sme ziadost vybavili a zaslali odpoved na mailovu adresu, ktoru sme mali k dispozicii. Na zaklade tvojho podnetu sme zistili, ze odpoved nebola dorucena, preto sme ju skusili na rovnaku emailovu adresu preposlat znovu - opatovne neuspesne. Prosim, napis mi do sukromnej spravy emailovu adresu, ktora je funkcna, aby sme ziadost vybavili.

Dakujeme.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ďakujem za ochotu,poprosim zaslite mi vyjadrenie pre istotu na vsetky tri sdresy

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj

podla nasich informacii ti bol email uspesne doruceny.

Pekny den.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ano bolo vsetko dorucene. Chcem Vam Lucia velmi pekne podakovat, ste jedina osoba ktora sa nam naplno venovala. Este raz Vam dakujeme. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nechcem sa miešať, ale nebolo by vhodné danú tému vymazať, pretože sa tu nachádza dosť veľa citlivých údajov ...  Poprípade premazať osobné údaje...  Ale samozrejme ak to nevadí dotyčnej osobe ...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Prosim ak sa daju nejako vymazat aspom tie spravy s nasimi mailami a osobnymi udajmi. Mozem Vas  o to poprosit

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

roger302 pri tom prispevku, kde si napisal emailove adresy, mas vpravo hore Moznosti a potom prva volba Upravit odpoved. Mozes si tie adresy vymazat a potom prispevok ulozit.

Rovnako si uprav aj tie ostatne, v ktorych su uvedene osobne udaje.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tako ako písal SIMO môžeš si to zatiaľ pokiaľ adminovia budú online premazať svoje príspevky. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@roger302, upravené :)

Pekný deň želám,

Janka

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobry den kde by som ziskal, stiahol ziadost na vyjadrenie k stavbe? A kde sa to ma zaslat?a co je k tomu potrebne?

dakujem za informacie

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

nehladas nieco taketo : 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar