Sekanie obrazu Jednotka HD (optika)

Otázka

• 0

Pre TELEKOM:

Ahojte, kedy niečo urobíte so sekaním obrazu a zvuku na Jednotke HD? To sa nedá pozerať. Obraz aj zvuk sa pravidelne zasekáva. Som z KE a mám optiku. Hlásil som to aj na 0800123777 ešte v sobotu - že sa to rieši. Sú majstrovstvá v hokeji. To ich mám pozerať v tej mizernej SD kvalite? V poslednej dobe mám pocit, že si zo zákazníkov robíte srandu. Zo mňa určite. Som znechutený z Vašej ignorácie. Ani na môj podnet ohľadom Magio GO, ktorý som sem takisto dával ešte v marci ste sa vykašlali. Nedostal som žiadnu opoveď ani tu na fóre - ani odpoveď na mail adresovaný na magio@telekom.sk. SUPER!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

7 odpovedí na túto otázku

• 0

@foxhole,

Ahoj,

ďakujeme za správu.

O probléme u niektorých zákazníkov v KE vieme a intenzívne ho riešime. Ako píše @MegaGURU, ak Ti nefunguje spávne HD Optik (pozícia 401), odporúčame STV 1 HD (pozícia 30).

Ďakujem,

Janka

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj. V IPTV je Jednotka HD 2x. Jedna je na pozicii 30 a druha je na 401. Mne neseka ani jedna, ale ak tebe jedna seka, tak skus tu druhu aspon do vyriesenia.

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
@MegaGURU

Dik za radu, uplne som zabudol, ze na optike su dve Jednotky HD. Seka Jednotka HD Optik. Druha je OK - ale mal som ju skrytu. Skoda, ze ma neupozornil pracovnik na linke na tuto moznost. Zbytocne by som sa nerozculil :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mna by ale tiez zaujimalo preco to robi. Tiez som na optike v KE a Jednotka optik pravidelne seka a kockuje sa.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ahojte , tento problem myslim ze nie je na strane Telekomu mam TV antik a taktiez mi to sem tam seka a vypadava obraz, najlepsie ( ako keby naschval) ked nasi utocia :) vtedy by som vyhodil cely antik von oknom

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak ako píše Lubo chyba zrejme nie je na strane Telekomu. Aj ja zaznamenávam tie isté výpadky a tak isto nemám kablovku od Telekomu. Z tohto dôvodu dávam prednosť CT.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

objavuje sa to aj na MARKIZE HD. Zacal som si to vsimat tak 2 tyzdne dozadu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar