Internet v mobile

Otázka

• 0

Chcel by som sa spytat, ze preco sa zrusil neobmedzeny internet v mobile za 10.99€ mesacne ku pausalom Happy?Teraz je vlastne u vsetkych Happy pausalov neobmedzeny, alebo ako ???

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

Pozri tu https://www.telekom.sk/volania/happy/.

Happy XS ma 100 MB, Happy S 200 MB, Happy M a XL volania 500 MB, Happy L 2000 MB, Happy XL 4000 MB a Happy XXL a Profi 6000 MB pre prenosy bez obmedzovania rychlosti. Po ich preneseni dalsie data neplatis, ale rychlost budes mat obmedzenu na max. 64 kb/s.

Mozes mat len ten datovy balicek, co je sucastou konkretneho programu. Nemozes si napriklad k Happy XS aktivovat Neobmedzeny internet.

Ked ale vycerpas objem dat pre prenosy bez obmedzovania rychlosti, mozes si dalsie data dokupit. Za poplatok 5,99 € mozes mat pri najnizsich programoch 500 MB, pri vyssich 1000 MB. Mozno sa ti viac oplati zvysit program a okrem dat budes mat aj viac volnych minut, pripadne volne SMS.

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Takze vlastne internet je neobmedzeny a len sa znizi rychlost.No idem si davat ten Happy L , zda sa mi byt taky najvyhodnejsi ;-)...A dik.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@joe0153, ak ti odpoveď od @SIMO pomohla, budeme radi, ak ju označíš ako riešenie. Možno pomôže aj ostatným na fóre :) Ďakujeme.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar