Neomezený mobilní internet je omezený

Otázka

• 0

Vážený Telekome, mám mobilní internet s modemem Gital, Vadí mi vaše tvrzení, že mobilní internet je neomezený, co není pravda. Po stažení 10GB dat je internet omezený přenosovou rychlostí. Uvádění při lovu zákazníka že je neomezený, je lež, protože po dosažení limitu dojde ke změně vlastností služby k horšímu a to se nazývá omezení. Na tuto věc mě při uzavírání služby nikdo neupozornil, i když jsem se na to přímo ptal: Je stanovený nějaký limit, po kterém dojde k omezení služby? Odpověď byla: Váš mobilní internet nemá žádná omezení.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

8 odpovedí na túto otázku

• 0

si další, ktorý naletel na vábenie zákazníka.....

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Jasné ani mne to nik nepovedal až ked som to reklamoval mi bolo povedané že je to obmedzené a zrušenie zmluvy neprichadza do úvahy bez pokuty. Hnus celý T-COM.

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Tie podmienky služieb sú zámerne skryté. Chytáčikovo jednoducho.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ano, je pravda, ze tato info je v podmienkach a podobne, ale myslim, ze kazdy operator ma znizenie rychlosti pri mobilnom internete. Zavisi to od toho, na akeho predajcu narazis a ako citame podmienky k sluzbe. Raz som bola na predajni, kde zakaznik podpisoval zmluvy. Iba ich chytil do ruky a hned ich podpisal. Ja osobne by som si aspon skontrolovala, ci sedia moje udaje. Kazdy sa moze pomylit. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ak ho máš neobmedzený tak ti nič neobmedzili internet ti ide len slimacim tempom. A keď mi dajú zmluvu tak si ju prečítam aby som sa potom nesťažoval.  

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte,

pokiaľ nie je rýchlosť po prečerpaní predplatených dát pre určitý typ zákazníka dostačujúca, má možnosť dokúpiť si ďalšie dáta s plnou 4G rýchlosťou. Sám zákazník sa môže rozhodnúť medzi fixným poplatkom/nižšou rýchlosťou alebo dokúpením dát/s plnou rýchlosťou. 

Samozrejme, priebežne si vyhodnocujeme reakcie zákazníkov, ich spôsob využívania internetu a zákaznícku skúsenosť v odlišných situáciách. Aj na ich základe (i ďalších faktorov) môžeme v budúcnosti aplikovať prípadne zmeny.

Ďakujem za porozumenie.

Janka

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Zvýšiť objem dát a je obojstranná spokojnosť.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar