adb va 2111 problem

Otázka

• 0

pri predlzeni zmluvy som dostal novy roter adb va 2111  a tu nastal problem. akonahle sa nieco taha z wifi ci je to uz len obycajne video youtube tak cez kabel dost spomali rychlost .akoby nerozdelovalo internet rovnakym dielom do portov alebo co. viete mi niekto poradit dakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

7 odpovedí na túto otázku

• 0

ahoj, 

vyuzitie signalu je stanovene podla poziadaviek zariadenia , prioritne je nastavene (zvuk a video ) ,v reale ak na NTB sledujes video cez wifi , na stolnom PC stahujes film tak prioritne poskytne vyssiu rychlost NTB, 

vo vseobecnosti je router nastaveny 50/50

bohuzial ide o klasicky router na domace vyuzivanie, kde nie je mozne nastavit prioritizaciu dat QoS alebo Traffic Shaping , este by bola moznost nastavenia MAC filtra , ale ide o pevne nastavenie nie podla poziadaviek siete a je to troska zlozitejsie ale existuje na to aj nejaky program 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@hannah22, ak ti odpoveď od @Pepsi pomohla, budeme radi, ak ju označíš ako riešenie. Možno pomôže aj ostatným. Ďakujeme :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Ja mám dalšiu otázku. Mám ten istý router a minimálne jeden až dva krát týždenne ho musím reštartovať kvôli tomu že mi nefunguje wifi aj ked kontrolka svieti že je wifi v prevádzke. Už na to nemám nervy a budem ho reklamovať. Či? Ďakujem za prípadné rady.

Editoval karolmr

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@karolmr ak mas problem s routrom, volaj na 0800 123 777 - preveria to

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @karolmr

mrzí ma Tvoj problém s routerom. Pošli mi prosím do súkromnej správy Tvoje telefónne číslo a my Ťa budeme kontaktovať.

Prajem pekný deň

Matej

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

proste tie adb su smejdy neskutocne,download mi z 480kb klesne z nicoho nic na 4,8kb a to nie je nic zapnute,okrem 1pc,stranku nacitava niekedy 10min a tiez vypadava wifi

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

stale si mozes kupit vlastny router, nikto ta nenuti mat ich a mozes si kupit aky len chces

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.