Easy Pecka

Otázka

• 0
Privítal by som rozumný balík dát za rozumnú cenu. 5GB za 5€ by som zobral ihneď.
odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

32 odpovedí na túto otázku

• 0

@bonyek nemozes tvrdit, ze si teoriu o minimalnom kredite pre vytvorenie pripojenia vyvratil podla starsich udajov co si sem vlozil. Pisal som ti predsa, ze podla screenu to nevyzera byt ziaden z datovych balickov na ktorych sa tato podmienka uplatnuje - o ktorych tu pisem. Tiez mam prakticke skusenosti, ze pri tychto balikoch po  znizeni kreditu internet nefunguje a ak ano ide iba o individualne pripady, takze uzivaj kym funguje :-)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja som zas písal, že som tam mal aktívny balíček.
Ps.
skúšal som to aj na novej Pecka, screen som ale nespravil, ale žiadny problém s pripojením nebol, kredit na karte bol 0,0030 Eur. balik SURF 1000  ;-)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Dik to som nevedel ze *122# a ukaze to a ked ho mam len 2 tyzdne aktivovany balik za 5 .99€ a uz to mam precerpane tak teraz dalsie 2 tyznne mi to pojde uplne pomaly??

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Dik to som nevedel ze *122# a ukaze to a ked ho mam len 2 tyzdne aktivovany balik za 5 .99€ a uz to mam precerpane tak teraz dalsie 2 tyzdne mi to pojde uplne pomaly??

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

V rámci balíčka SURF 1000 bude rýchlosť dátových prenosov po prenesení 1 000 MB dát v rámci 30-dňového obdobia znížená na 64/16 kb/s (sťahovanie/odosielanie dát).  Opätovným odoslanim sms je možné dokupiť ďalšie dáta pre balíček SURF1000 , aby si po prečerpaní balíčka mal opäť plnú rýchlosť.  

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

50 centov na den je cca 15 eur na mesiac

pan chcel 5gb za 5 eur

a nie 1gb za 5,99

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar