Easy Pecka

Otázka

• 0
Privítal by som rozumný balík dát za rozumnú cenu. 5GB za 5€ by som zobral ihneď.
odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

32 odpovedí na túto otázku

• 0

@75lubo :

Ahoj, Lubo,

ďakujeme za tip, posunieme ďalej. Aktuálne máš v rámci Easy k dispozícii internet v mobile s maximálnou cenou 50 centov za deň. Prípadne sa dá aktivovať balíček Surf 1000 za 5,99 € mesačne, kde môžeš využiť až 1 000 MB na 30 dní, čo tiež nie je na zahodenie ;-)

Maj sa,

Rado

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ako zistim dokedy mam aktivny balicek internetu a kolko som presurfoval.. Ja som presiel na Pecku a dostal som zadarmo internet na 3 mesiace... Po prvom mesiaci akurat v den konca mesiaca (1.11-1.12) som precerpal 1GB o com mi prisla sprava a hodinu na to dosla dalsia "Mily zakaznik, aj dalsich 30 dni surfujete s volnym objemom dat 1000MB/30 dni ZADARMO" a potom o hodinu zas ze som precerpal obejm dat pre prenos vysokou rychlostou... Preto by som sa chcel pozriet ako to pocita... a tiez by bolo zaujimave aby si zakaznik vedel pozriet ake ma cerpanie dat...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Informaciu o zostatku dat do dosiahnutia 1000 MB ako aj platnost balika SURF1000 zistis zatial jedinym sposobom a to:

- z mobilu zavolas na cislo *122# a udaje sa zobrazia, podobne ako je to u overovani kreditu na Easy kartach cez *111#

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Iba jediným spôsobom? Tak toto je dosť mizerný spôsob zistenia prečerpaných dát. Prečo sa to nedá napr. cez aplikáciu? Načo je vlastne ta aplikácia, keď nedokáže zobraziť prečerpané dáta?
odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

V aplikacii vidis kredit, platnost kreditu a karty sim.  Balik Surf1000 tam zatial nieje. Do aplikacie ale uz vela veci pribudlo a stale pribudaju nove a nove, cize povedal by som, ze len otazka casu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
No to by bolo dobre. A ešte jedná vec by tam mohla byť. Napr. tiež som dosť skoro minul dáta surf 1000. Mohlo by sa dať zobraziť aj obdobie v ktorom plynú tie dáta. Začiatok a koniec a kedy mi začne nové obdobie dát surf1000.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Toto vsetko tam uz je, niesu uvedene jednotlive dni ale zaciatok a koniec 30 dnovej periody, objem prenesenych dat, zostatok dat do vycerpania 1000 MB. Zobrazenie cez ten kod co uvadzam hore.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
dalsie kody pre EASY *121# *123# *124#

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Mne sa neobnovila rýchlosť stále mám obmedzenú pritom cez *122# píše že mám prečerpanie 85MB a platnosť do 31.12 je nejaké obmedzenie alebo ako riešiť tento problém zatiaľ mám zadarmo balíček ale v budúcnosti určite ho chcem využívať a ak je to nespolahlive...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Rado,
a čo tak vrátiť aspoň pôvodných 2GB za 5€ a postupne zvyšovať v cene 5€ dáta a nie cenu?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nazdar @juraj.fmb, zavolaj na 0800 123 777, volba 2, 2. Tam ti pomozu ak mas technicky problem s tymto.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

no asi to budem musiet riesit bo aj s MMS mam problemy na novom mobile :D:D a pritom mam nastavene vsetko :D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň tiež mám problém s internetom pristupový bod mam nastavený správne a mám easy pecku. Chcel som skúsiť  či funguje internet 50 centov na 200MB za deň ale mobil sa mi nechce pripojiť na net... Niejaké rady? dokonca som skúšal volať na infolinku o zaslanie konfiguračnej sms a nič.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Martin ak si presiel manualne nastavenia o ktorych pisem vyssie a nadalej ti sluzby nefunguju, radsej si over u operatora stav sluzieb na SIM karte (mozno su vypnute). Pri Easy/FIX programoch musis mat tiez minimalne 0,24 EUR kredit aby sa pripojenie na internet vytvorilo.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
podmienka minimalne 0,24 EUR kreditu aby sa pripojenie na internet vytvorilo uz neplati.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
@bonyek stale plati zasada minimalneho kreditu, prax to potvrdzuje. Ak ti pripojenie funguje aj ked je kredit nizsi tak len z technickych pricin. Toto je ale velmi ojedinely jav.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
na vsetkych kartach co som skusal cca 10ks to fungovalo, tak az tak ojedinele to asi nebude...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Bonyek nasiel som info, ze zasada minimalneho kreditu 0,24 EUR pre pripojenie na internet sa uplatnuje v pripade balickov MIX v ramci ktorych ziskavas volne data, alebo pri baliku SURF 1000. Info je aj v aktualnom cenniku casti A na stiahnutie TU

Je mozne, ze si mal na SIM kartach len zakladny pristup na internet cez SURF1 a preto ti to fungovalo.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja som našiel screen ktory dokazuje opak. ;-) Bol tam aktivny balicek. 

2014-06-02_20-34-10-EASY.0,24.png2014-06-03_13-33-44-EASY.0,24-1.png

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Bonyek podla screenu co si poslal to nevyzera byt ani balik SURF 1000, ani balicek MIX pri programe Easy Pecka, tam sa to zobrazuje spotreba trochu inym sposobom. Mozno si mal v tom case jeden z povodnych data balikov SURF 500, alebo SURF MAX, alebo zakladny SURF 1.

V kazdom pripade sa ma tato podmienka minimalneho kreditu uplatnit pri tych co som pisal ako je info aj v cenniku.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
zo samotného dátumu platnosti balíčka vypliva, že to nieje balíček na EASY PECKA, no a čo sa má, a čo sa uplatnuje je v tom troška rozdiel. Nie vždy platí to, čo tam pani s Telekomu uvádzajú. možno som tam mal nejaký s tých balíčkov, tie podmienky ale mali platiť aj pri tychto balíčkov, či nie?
Teoria a prax je niečo iné.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Bonyek a tymi screenmi si sa chcel pochvalit alebo postazovat? Bud rad, ze ti to islo.

PS: kto ma potrebu si robit a este aj odkladat nejake screeny z prevadzky 7 mesiacov? To uz musis mat v telefone par stoviek, mozno tisic screenov, ak si ich robis kazdy den :smileytongue:

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
len vytratiť teoriu o minimálnom zostatku 24 centov potrebnú k pripojeniu k internetu.
Ps.
screen bol spraveny presne za účelom ktorý aj splnil, ako som písal, teda vytratiť teoriu o min.zostatku 0,24€ pre pristup k internetu. ;-)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar