Pripomienka k WEB dizajnu a jeho funkčnosť ...

Otázka

• 0

Dobrý den, čo sa tyka toho dizajnu, je celkom pekny, ale co natom, ked si clovek potrebuje dopredu vyzistit info o svojom pausale, popripade vyskladat iny pausal ..... po starom ste to mali ovela lepsie ... Mal som

"podla seba 7 NAJ" pred tymto pausalom, som si z domova vyskladal vsetky potrebne informacie, a v den "D" som len prisiel na predajnu, vybalil som na predavajuceho, to o com mam zaujem, a behom 15-20 minut som aj siel domov zo zmluvou v ruke + novym telefonom .

V dnesnej dobe ked si chcem pozriet presne informacie o pausale o ktory mam zaujem, jednoducho nemozem, lebo ktomu potrebujem zadat cislo telefonu, a nasledne narok na zmenu .... bez toho som nahraty momentalne ...

...Prečo nesprístupníte tieto informácie aj zakazníkom ktorý ešťe nemaju moznost o zmenu ....  

Mal by som záujem o program Happy XL bez telefonu ....  (vedel by mi níekto napisať, ake vyhody su tam (bez) a za druhe ... telefon si chcem zobrat od O2 na splatky .... vyplatilo by sa to ? ci urobim lepsie ked zoberem aj telefon od TELEKOMU ??? ... za odpoved dakujem ....:cathappy:

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

• 0

Cau, aky telefon si chces kupit ? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

sidebar