XL balík

Otázka

• 0

Milý Telekom, od migrácie služby Magio sat na družicu Intelsat 10-02, Thor 6, uplynie 29. mája presne jeden rok, a Vami toľko sľubovaný XL balík nikde, sa mi zdá, že mi skôr viazanosť skončí, ako ho spustíte... Zistia nám admini nejakú konkrétnú odpoveď? (Len nie typu, na programovej ponuke sa pracuje)

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

7 odpovedí na túto otázku

• 0

@Miloš Martovič 

Ahoj, Miloš, na programovej ponuke sa naozaj pracuje :), nepotrvá veľmi dlho a prinesieme v tomto smere dobré správy. Konkrétnejší byť nemôžeme  ;-)

odpoveď sa páči : 3 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Znova mesiac a nepotrvá to veľmi dlho:-) niečo nové ohľadom balíka xl?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@snowman027,  nevieme zatiaľ napísať viac, ako písal Rado.

Ak bude niečo nové, určite Vám dáme vedieť :)

Pekný deň,

Janka

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Už je tomu rok a toľko sľubovaný xl balíček nikde, len odpovede typu, už to nepotrvá dlho, mám zhruba 4 mesiace do konca viazanosti všetkých služieb a naozaj ešte neviem či predĺžim viazanosť, radšej sa záviažem orengu za pevný aj mobilný internet, volanie v O2 a Skylink komplet, viem, že ma to vyjde o pár eur viac a nebudú digisporty ale premier leage, liga majstrov atď.. dávajú aj napr.české televízie. Prídem o niečo? Podľa mňa asi nie..

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Premier League ma len Digisport, Ligu Majstrov jeden zapas v stredu RTVS a CT sport, Prima Cool uz prava nema, v Cechach ich ziskala O2TV, ktora spusta O2 Sport, obdoba Digisportu, to znamena len jeden operator. Pisal si Skylink Komplet, ten meacne stoji 45 eur

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
V poriadku, premier league nebudem môcť pozerať, ale platiť za magio len kvôli digisportom to sa tiež veľmi neoplatí. A Skylink je drahší ale má dosť hd programov. Ja osobne som zástancom telekomu skoro už 12 rokov. Len ma hnevá tá hra na mŕtveho chrobáka..
odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
29. apríla ste napísali, že to už nepotrvá dlho a že bližšie sa nemôžete vyjadriť..., tak sa chcem po takmer po 5 mesiach opýtať,či je už ohľadom balíka xl niečo nove? Na kapacitu sa už hádam nedá vyhovárať. Lebo v poslednom čase iba programy miznú a žiadna náhrada..

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

sidebar