Skončenie viazanosti

Otázka

• 0

Zdravím,pridám sem môj názor na paušály od telekomu.Vo februári mi skončil paušál a bol som rozhodnutý po 17tich rokoch prejsť ku O2-vysvetlil som pani,že nemajú žiadne akcie pre starých klientov a zrazu akcia bola na svete.Dali mi 100minút do všetkých sietí za 2,50€ s dph na mesiac,bez telefónu.Nevadí telefón do 100€ si kúpim hocikde.Takže keď sa chce,akcia je na svete.Uvidíme,čo bude po 2 rokoch.Zatial spokojnosť!

odpoveď sa páči : 3 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

10 odpovedí na túto otázku

• 0

no ja som bola jeden rusit telefon a jedine co mi ponukli - pausal bez zavazkov, tak som to zrusila uplne ako som planovala..

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Uvidíme o dva roky, či ti ótú bude ochotné ASPOŇ predĺžiť to, čo si teraz od nich dostal ;) Na 100% nie. To budeš potom tiež hrať pózu "ohrdnutého VERNÉHO zákazníka" a pôjdeš byť "verný" zasa niekam inam? :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zdravím! Škoda, že nereagujete pružne na ponuky konkurencie, popr. verným zákazníkom neposkytnete akciovú ponuku aj po jej oficiálnom stiahnutí z predaja. A čakať na ďalšie Vianoce sa dá aj u iných a bez viazannosti. Tak po 15 rokoch postupne prejdem s viacerými na mňa evidovanými  číslami, ktoré používam ja, alebo moji najbližší k inému operátorovi, tak ako som pred rokom v lete začala s jedným číslom, keďže ani vtedy nebola ani snaha ponúknuť podobnú cenu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ta predsa len ostávam, po dnešnej ponuke z Telekomu. Ďakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @DanaBo

dakujeme aj my za tvoju doveru. Pekny den :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

O2 má momentálne za prenos akciu  "200 + 200".    Jedno číslo som už preniesol. Číslo čo  mám v telekome  som prepísla na manželku a na budúci týždeň ju odporúčam do O2. Tým získam na každý paušál zlavu 200 €. Je to vlastne zlava 5 € po 40 mesiacov.  Plus budem mať zlavu 96 € na zariadenie. Doplatím 10 € a zoberem tablet.

Čo na to TELEKOM ???? 

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Zdravím
Čochvíla a skončí mi viazanosť.Akosi zabúdajú na starých zákazníkov.Nový sú priorita,tak odchádzam.O2 200+200 je asi tá dobrá voľba aj 4ka pre tých čo nevolajú.
Adios Telekom
odpoveď sa páči : 3 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

V O2 je sice akcia 200+200, ale da sa ziskat este viac. Ja som dostal ponuku na neobm. volania + 1GB dat za 20€/mes + zlava na telefon. Oficialne to v ponuke nie je, ale staci trocha pogooglit a hned viete ako na to. Napr. http://mobilmania.azet.sk/clanok/109769/o2-vracia-bonus-200-eur-za-prenos-cisla-aj-odporucenie

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar