Upload vedši než 1Mbps na DSL

Otázka

• 0

neviem či už tu bola taka to tema ...ale zaujimalo bi ma či sa da navišiť upload z 1Mbps aspon 2Mbps na DSL pametam si ked bolo len 0.5Mbps (512Kbps) no a 1Mbps sa dal zakupiť za poplatok teras je 1Mbps klasika ku programu XL tak ma zajima či sa da upload zvišiť aspon na 2Mbps samozrejme to nebude bez poplatku...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

no neviem ci som daleko od ustredne ked ustredna je cca asi 1km od mojho bidliska no tp-link pouzivam ako most inaksie mam setko nastavene v mikrotiku... mal som moznost si zmerad na svojej linke down..a uplo...no down som mal 22.5mbps a uplo som mal 2.5mbps tak neviem mozno sa raz dockam VDSL...alebo optiki :smileylol:

PS: osvecene znacki mam TP-Link, CISCO/linksys, Mikrotik, Ubiquiti Odporucam

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

na DSL linke nie je mozne navysit upload na viac ako 1 Mbit/s, skus si overit ci nemas dostupnost na VDSL pripojenie 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

no..VDSL, stale ked mi volalju z telekomu a ponukaju nieaku sluzbu tak sa ich to preistotu spita no odpoved je rovnaka... BOHUZIAL NIE... podla mna urcite je ten upload vedsi len telekom...musi mat aj niejake rezervi...QOS

aj tak som spokojnim zakaznikom len ten upload bi mohol konecne telem riesit ... co sa tika DSL ...VDSL

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

myslím, že maximum ADSL2+ by malo byť  teoretické maximum 24Mbit/3.5Mbit takže ak si ďaleko od DSLAMU tak sa k týmto hodnotám nedostaneš (to môže byť dôvod prečo nemáš možnosť zriadiť si VDSL). Keď som ešte používal DSL, ktorý som mal cez SWAN tak som si predplatil aj zvýšenie upstreamu a v reále mi to išlo 1.5Mbit (mimochodom túto hodnotu mi ukazoval aj samotný router ako maximum linky, router som používal TP-LINK TD-W8961NB)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

sidebar