Lacnejsie volanie na Easy Pecke

Otázka

• 0
Neuvazujete v Telekome take iste sluzby ako ma FunFon Ferovka v sieti Telekom. Lacnejsie volanie a data.
odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

Ahoj Lubo,

Easy Pecka je predplatena sluzba, ktora ma svoje vyhody. Nerad by som tu porovnaval cenu jedneho operatora k druhemu, ale rad by som poukazal na fakt, ze celkove naklady nie su vzdy o jednotkovej cene za minutu hovoru (i ked ta nasa patri k tym najnizsim na trhu)...

hlavne vyhody Easy Pecky podla mna su:

- kredit mas platny 12 mesiacov pri akejkolvek vyske dobitia...nikto ti ho po 3 mesiacoch nezoberie a ani neprepadne

- ak budes v ramci jedneho dna volat a pisat SMS v ramci telekomu, zaplatis max. 50 centov...nic viac 

- kopu dalsich vyhod a ich detaily najdes tu:

http://www.telekom.sk/osobne/telefonovanie/mobilne-sluzby-a-tarify/easy/?gclid=CPWptJXPr8ICFSMFwwodEVUA-g

A ak si kupis EASY Pecku zajtra (6/12/2014), este stihnes aj nasu Mikulassku akciu a budes pisat cely den SMSky zadara ;)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Volanie do jednej siete zo stropom 50 centov na deň sa z Easy Pecki stal príležitostný volací program, ktorý použijem sem tam alebo aj vôbec. Easy Pecka by si už podľa názvu zaslúžila dostať výhody na volanie a surf aby bola vnímaná nie ako príležitostná ale bežná. Chyba jej napríklad volanie zdarma do vlastnej siete, napr. výhodnejšie dáta atď.
odpoveď sa páči : 3 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar