Tv kanál TLC

Otázka

• 0

Zase čo máte za problém. Od včera nejde tv kanál TLC, vypisuje mi tam "že je tam nejaký problém zo signálom,a že na odstránený poruchy pracujete". To chcete aj tento tv kanál z programovej ponuky ODSTRÁNIŤ :smileysad: ? Už ste pred časom takto jeden tv kanál odstránili (nepamätám si že ktorý) ,tiež tam vypisovalo to "že je tam nejaký problém zo signálom,a že na odstránený poruchy pracujete" ,takto to trvalo asi 2 mesiace a nakoniec ste ho odstránili. Keď budete robiť takéto ťahy z tv kanálmi a nahradzovať ich inými totálnymi chujovinamy, tak ako ste to spravili 26. marca, tak prídete o zákazníkov lebo radšej pôjdu ku konkurencii.Vy kašlete na zákazníkov a vôbec tam nedávate tv kanáli o ktoré majú ludia naozaj záujem,ale iba to tam pridávate o čo nikto nemá záujem.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

6 odpovedí na túto otázku

• 0

@b36 

Ahoj, ako pise @MegaGURU , TLC uz ide aj s ceskym audiom, pardon za komplikacie.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tv kanál TLC už znovu nabehol,ale dokedy. Ale je tam tento krát ďalší problém a to je zvuková stopa,doteraz tam bola SLOVENSKÁ a niekedy aj ČESKÁ zvuková stopa,no a zrazu teraz po nabehnutý tv kanálu tam je iba blbá maďarská zvuková stopa a anglická. Dajte tam naspäť aj SLOVENSKÚ zvukovú stopu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Si sa ale riadne rozohnil. To teraz budes panikarit pri poruche kazdeho kanalu? TLC uz ide aj s CZ audiom.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Vôbec nepanikárim. Len telekom zvykne robiť takéto manévre,že odstraňujú poruchu a napokon daný program odstránia,to som mal na mysli.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @AlenaStankova, ak problém so zvukovou stopou ešte pretrváva kontaktuj prosím technikov na čísle 0800 123 777. Teraz som vysielanie skontroloval a všetko je v poriadku.

@Ľuboš

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar