Zrušie poplatku za prenos čísla.

Otázka

• 0

Od 1. januára 2015 bude môcť zákazník bezplatne prejsť k inému operátorovi. Bude si Telekom účtovať poplatok za prenos čísla, ak žiadosť odošlem v decembri 2014 a prenos sa uskutoční v januári 2015?

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

8 odpovedí na túto otázku

• 0

Ahoj @ASK , poplatok za prenos cisla si uctuje operator, od ktoreho odchadzas...  vo vseobecnosti platia poplatky a podmienky  aktualne ku dnu podania ziadosti - to neplati len u operatorov, ale u vsetkych institucii....

Z Tvojej otazky nie je jasne, ci chces prejst do Telekomu, alebo odist.... v kazdom pripade, ak podas ziadost v decembri, poplatok ti operator uctovat bude....

Pevne verim, ze si sa rozhodla prejst do siete Telekom.... ak je to vsak opacne, dufam, ze ta este presvedcime aby si ostala s nami v nasej sieti :) mame co ponuknut - sme napriklad jediny operator, ktory ma diskusne forum :)

pekny vecer,

Roman

odpoveď sa páči : 3 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
p.Roman
Za posledný odstavec som Vám dal plusko.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Napriek tomu že ste jediný operátor ktorý má diskusné fórum odchádzam :-) Ďakujem.
odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Nie si sam/a/.
Ja tiež po novom roku prechádzam na sovu5, kvoli internetu. Za 3€ budem mat neobmedzený a 50 minút.
Easy Free /teraz Pecka/som mal hlavne na dáta, ktoré v Telekome zbabrali.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
mozno po novom roku to bude za 8 Eur.
Ps.
do kedy plati bonus za prenos?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
mal som na mysli bonus u konkurencie, kde by 75lubo mal sovu5 s internetom po novom roku za 3Eur, to ale len v pripade ak by tam bol bonus aj po novom roku. inak bez bonusu by to mal za 8Eur...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ak chceš odísť od Telekomu , tak vtedy neplatíš nič.. od nového roka je to už tak

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

sidebar