Otázka

• 0
Chcem sa spytat ci by sa nedalo zaradit do ponuky cesky CT4 SPORT? Asi jediny kanal ktory mi tam este chyba. Ďakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

22 odpovedí na túto otázku

• 0

@kwixo1 , 

ďakujeme za  príspevok. CT4 sport nemá práva na územie SR. Máme však najširšiu šport ponuku v SD aj HD kvalite, tak veríme, že si budeš vedieť vybrať :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 1

Jasné bu2  -to všetci vieme, že Telekom nemusí zaujímať to, ako a čo vysiela iný provider. Mňa by zaujímalo ale niečo iné. Pýtam sa preto znova a rád by som dostal konečne odpoveď. Všetky programy v ponuke Telekomu majú vysielacie práva v SR? Na toto mi nikto akosi nechce odpovedať. Ak všetky majú, tak potom je v poriadku, že ČT4 nevysiela  aj napriek záujmu verejnosti. Ak nie, tak potom nechápem v čom je problém keby maliďalší program načierno...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 1

Bu 2 - logicky áno:-) len  by ma zaujímalo či je to ozaj pravda.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 1

BU2 - nie som si úplne istý, ale NOVA má licenciu v SR? Prečo by potom robili tú NOVU international?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 1

bu2ckland, nemáš pravdu. Bolo už toho popísaného dosť že na mnohé stanice nemajú práva žiadni operátori na Slovensku vrátane Telekomu. Pokiaľ si pamätám, používa sa tam nejaká šikovná právna finta cez zástupcov svojho zahraničného obchodného partnera. Možno sa niektoré stanice už podarilo zlegálniť, ale takú Novu určite nie a tým pádom ani Nova Cinema, Fanda, Smíchov a Telka.

Preto sú otázky Igora aj Palga oprávnené - keď sa dajú dočasne vysielať tieto stanice, prečo sa rovnaká finta nemôže použiť aj na ČT sport?

Keby aspoň napísali vysvetlenie -ak je to tak- že ostatné kanály sa vysielajú s neoficiálnym "tichým" súhlasom - a na ČT sport nie je ani ten tichý súhlas a za vysielanie hrozia naozaj sankcie od Rady pre vysielanie, tak by sme to určite brali a nepýtali sa na to. No zatiaľ stále iba tá jedna formálna veta o chýbajúcich právach - ale tie chýbajú aj pri ďalších kanáloch.

Editoval/-a Jaco_JJ

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 1

Zaujímavá debata :D 

v prvom rade, dajte si stránku ČT sport a LIVE - Zvolený pořad lze přehrávat pouze na území ČR. / This content is not available at your territory due to limited copyright.

Skylink ma nikdy neoslovil, nie je to slovenská spoločnosť, iba poskytujú svoje služby na Slovensku a preto si môžu dovoliť to šíriť. Je to satelitná TV a oni sa dištancujú vyjadrením, že nevedia ovplyvniť to, že si niekto vezme satelit na Slovensko, hoci tu majú predajne - FAKT SERIÓZNE 

Iní poskytovatelia.... hmmm, dostanú nižšiu pokutu a majú do vedené ako "TEST" , dnes ČT sport máš zajtra nemusíš 

Bez urážky to vaše doprosovanie je dedinské (fakt bez urážky), skúste napísať do Skylinku alebo Orange, že chcete DIGI .... 

A teraz pozrite sa na to objektívne, je vás tu čo by som na "jednej ruke" narátal... asi viete čo z toho vyplýva :) neviem či viete o tom, že ľudia si chcú pozrieť aj niečo iné ako je ČT sport, veď ani nie pred mesiacov pridali ďalšie kanály, ktoré vám dajú viac .... a možno aj niečo naučia ;)  

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 1

Pepsi: Prečo by sme mali niečo písať do Skylinku? Im píšu ich klienti. My sme klienti Telekomu a keď je tu taká možnosť diskusného fóra, tak ty nám tu budeš určovať o čom sa "patrí" písať a o čom nie? Ty by si si asi predstavoval, aby tu všetci písali v kuse oslavné chválospevy ako ty - vypisovať Maeyovi aký je náramný "king", aký je Telekom dokonalý, bez chybičky, ako nás všetkých milo prekvapili... Ak nie si priamo pracovník Telekomu, tak si smiešny. Ľudia tu píšu väčšinou ak ich niečo trápi, píšu návrhy čo by sa im viac páčilo, v čom by mohol byť ich operátor ešte lepší. Korektní zamestnanci Telekomu to radi prijmu ako námety, podnety či aspoň informáciu o spokojnosti/nespokojnosti ich zákazníkov.

Okrem toho si smiešny aj v tom, že tu mudruješ, poučuješ, vyškieraš sa aká "zaujímavá" debata, ale pritom si očividne drevený panáčik, ktorému šport nič nehovorí, lebo ho "nič nenaučí"  :D  
Keď nás tu tak usmerňuješ, tak aj ja ti odporučím, aby si sa zapájal do tém, ktorým aspoň trochu rozumieš.

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Píšete tu že ČT4 Šport nemá práva na území SR,to je zaujímavé.Tak ako je potom možné že Skylink a aj Orange ho v ponuke majú. To isté ste tvrdili pri Fanda Tv že nemá práva na území SR,a tiež ho hore spomínaný majú v ponuke.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Maju ho aj iny provideri v ponuke, napr. Antik telekom. Urcite by ste prilakali viac ludi na vasu stranu. Ct4 je fakt super sportovy kanal, tak na vasom mirste by som sa urcite snazil ho ziskat do ponuky a urobit nieco pre ludi..

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja sa nestranne opytam; 

Ktoré športové prenosy sa nevysielajú alebo zákazníkom chýbajú v 14-tich športových kanáloch ak správne počítam (nepočítam HD športové kanály) ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja ti skúsim nestranne a stručne odpovedať: napríklad zápasy českých klubov a českej reprezentácie.
Podľa tvojej otázky tipujem že také niečo teba absolútne nezaujíma, ale my sa na rozdiel od teba nepletieme do tvojich vznešených záujmov, určite ani vzdialene nesúvisiacich so športom :)

odpoveď sa páči : 3 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

a preco by ti mal admin odpisovat ze ho iny provider ma? pises uplne z cesty ...jasne ti napisali, ze nemaju vysielacie prava, tak preco chces bombardovat vedenie telekomu? a  k tomu ze admini su mali pani ako pises - admin na ist do CT vybavit vysielacie prava? prepac ale zobud sa alebo citaj odpovede ktore ti pisu ...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

no ved logicky ked ich maju zaradene tak - ano - maju vysilacie prava 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

a preco by nebola? :) myslim, si ze telekom nie je firma ktora by si mohla dovolit len tak vysielat programy nacierno a bez licencie a podobne .... akonahle by nieco take pustili, hned by konkurencia podala zaloby, staznosti a podobne 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

a ty fakt cakas, ze sa priznaju, ze an to vyuzivaju nejake finticky alebo ze nieco vysielaju natajno alebo podobne? cosi

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja od Telekomu nečakám nič...som presvedčený, že niektoré programy vysielajú na čierno. Ty ich obhajuješ, ja nie. Je to tak trochu paradox, že je to komunikačná firma, ale komunikácia s klientmi je najslabšou ich stránkou.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Jaco - absolútny súhlas s tvojím posledným príspevkom.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Jaco_JJ - pfuuu taký dlhý príspevok. 

Píšeš tu ako môže každý vyjadriť svoj názor a podobne. Napísal som ti niečo, čím by som sa znížil na tvoju úroveň alebo ostatným  :D Najprv použi hlavu, nemáš ju tam iba kvôli tomu aby ti nepršalo do krku :) nebodaj na okrasu. 

A možno si mal iba ťažký deň. :P 

Prajem ti úspešný deň predtým ako niečo napíšeš :D 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

tak Pepsi nám sám potvrdil, že som ho odhadol dobre :)
Ešte si mohol aj niečo o tom pochabom a smiešnom naháňaní sa za loptami a pukmi namiesto sledovania náučných kanálov... :)
a o úplnej zbytočnosti programov ako ČT sport, lebo veď ty osobne ho nesleduješ :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Jaco_JJ dik za tvoje subjektívne hodnotenie :D:D:D takých odborníkov je málo :) 

Editoval/-a Pepsi

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Teraz konci moja znluva na Mafio a silne uvazujem prejst na skype. aj z dovodu CT4. Komunikacia telecomu je ozaj slaba Ku vsetkemu pristupuje ako tzv. velka firma. Vid tato debata. Vid zamestnanec. Rwakcie ako pepsi a co by si chcel su ozaj od veci . 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • -1

tiež sa pripájam k Jaco_JJ. české hokejové, futbalové (a nielen tie) a aj česká reprezentácia sa vysiela výhradne na ČT Šport, preto už by bolo na čase ho spustiť aj na Magio. 

Keď tu niekto argumentoval tým, že aj Skylink či Orange ho majú v ponuke, tak už admin na túto reakciu neodpovedal, čo sa ani nečudujem. Mali by sme neustále kontatkovať vedenie Telekomu, inak sa toho kanálu nedočkáme. Títo "admini" sú malí páni a s týmto problémom nič neurobia!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar