paušál happy xl naj

Otázka

• 0

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať čo za zahŕňa do paušálu happy xl naj ..doteraz som mala happy M A boli tam neobmedzené volania do siete telecom A do iných 150 min A na zmluve tej xl nemám nikde napísané že by tam boli nejaké neobmedzené volania keďže som S nimi počítala tak som sa ani nepýtala ale teraz sa sa zľakla že tieto výhody nemá je tam napísaný neobmedzený internet ale O neobmedzených volaniach nic

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

13 odpovedí na túto otázku

• 1

Ak sa pytas na Happy XL naj, program obsahuje:

- neobmedzene volania do vsetkych sieti v SR (mimo specialne spoplatnenych liniek napr. informacne linke a podob.),

- neobmedzene sms/mms,

- 1000 minut na odchadzajuce hovory z SR do EU a  1000 minut na prichadzajuce hovory v EU,

- neobmedzeny internet (po preneseni 4000 MB sa znizuje prenosova rychlost na 64 kb/s)

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Deniska1812 , ak ti odpoveď od @Lusilienka pomohla, budeme radi, ak ju označíš ako riešenie. Možno pomôže aj ostatným. Ďakujeme.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

a prosím vás ako to je pri tomto paušáli, keď ja volam z Česka na Slovensko?  je to v rámci paušálu alebo je to špeciálne spoplatnené? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Chcem sa opytat, neuvazovali ste nad nejakym malym, aspon 100Mb balickom v EU v tomto pausale? Celkom by sa to zislo sem tam, ked uz platime 40€ mesacne ...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Martina Gálusová  spoplatnenie hovorov v roamingu mas podla toho, aky roaming mas aktivovany. Moze to byt 13 centov, ale len ak mas aktivovany Happy roaming za mesacny poplatok. Ak ho nemas, tak potom by si mal spoplatnenie odchadzajuceho hovoru 0,22808 Eur a prichadzajuci 0,0600 Eur. Blizsie info najde na https://www.telekom.sk/wiki/volania/euro-roaming.  Ale je tazko hadat, aky roaming mas aktivovany. Ja osobne by som si asi zavolala na linku 0800 123 456 a overila, aky roaming mam aktivovany, aby som potom nebola prekvapena z faktury. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Dobry den chcala by som sa opytat ked budem volat do ciech to mam v tych 1000 min?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Dobry den,chcem sa opytat,ked budem volat do Ciech to je v tych 1000 min mam pausal happy xl naj

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj Abetty  mas teda Happy XL volania? Tam je 1000 minut do EU. Takze ak mas tento program a budes volat do Ciech, tak to mas v ramci tych 1000 minut. Su to ale volania z SR do EU. :-)

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobry den. Mam paušál Happy XL NAJ SIM . Ako je to s volaním z Rakúska  na Slovensko z rakúskej mobilnej siete, ak nemam žiadnu inú  službu predplatenú. Dakujem.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ahoj @Majabom, keď si na stránke vyplníš krajinu a program, zobrazia sa ti ceny volaní: https://www.telekom.sk/volania/roaming/happy

keď voláš zo svojho čísla z Rakúska, je to podľa nového roamingu "U susedov ako doma" čiže voláš v rámci voľných minút :D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mona Lisa, dakujem pekne za odpoved a prajem krásny den ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar