poradie kanálov Magio TV

Otázka

• 0

Ako nastaviť poradie kanálov v Magio TV cez interner?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

9 odpovedí na túto otázku

• 0

Ak mas vytvorenu registraciu, pojdes cez magio go. Potom na TV Program a nasledne mas dole zalozku "Zmenit poradia kanalov" a das ulozit. Potom by ti malo restartovat box  a malo by sa ti zmenit poradie. Len ak mas viac boxov, tak si vyber ten spravny, kde to chces zmenit. :-)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

už to nefunguje cez net? nie je tam zalozka "Zmenit poradia kanalov"

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Milan Mikuš, @sklifanko skúste po prihlásení na magiogo.sk .. kliknúť na svoje meno (vpravo hore), následne na nastavenia a je to pod záložkou "Obľúbené kanály" tam budú aj zariadenia, aj poradie ktoré sa dá meniť

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

to zoradovanie cez internet ma 1 zsadny problem - ak je programov prilis vela, cele zoradovanie je strata casu. Poradie sa po ulozeni rosype.

Idete to riesit??

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Rady definuj príliš veľa programov... ja som dnes zoraďoval (aj vyhadzoval aj pridával programy) a celé poradie som prekopal a je to tak ako som to spravil. Daj si pozor ale na dve veci:

1. Treba dávať pozor, pre ktoré zariadenie sa mení poradie a treba vybrať TV ako na obrázku:
magiogovyber.png

2. Vždy treba po zoraďovaní kliknúť na tlačítko uložiť [ktoré sa nachádza na konci tebou zoradených programov (pred tými neaktívnymi)] a počkať kým sa zobrazí zelená lišta "Kanálová mapa bola uložená" pozri obrázok: 

magiogokanaly.png

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Rady definuj príliš veľa programov... ja som dnes zoraďoval (aj vyhadzoval aj pridával programy) a celé poradie som prekopal a je to tak ako som to spravil. Daj si pozor ale na dve veci:

1. Treba dávať pozor, pre ktoré zariadenie sa mení poradie a treba vybrať TV ako na obrázku:
magiogovyber.png

2. Vždy treba po zoraďovaní kliknúť na tlačítko uložiť [ktoré sa nachádza na konci tebou zoradených programov (pred tými neaktívnymi)] a počkať kým sa zobrazí zelená lišta "Kanálová mapa bola uložená" pozri obrázok: 

magiogokanaly.png

Diky za info, ale nemam odvahu to znovu skusat a stratit vsetko poradie ktore potom dokazem nastavi zas iba otrocky manulane ovladackou. Do urcitej doby to fungovalo, dali sa myskou zoradovat programy, ale myslim ze ked ich tam bolo uz asi nad 200 zoradujem, samozrejme Ulozim, tak sa to poradie nasledne cele rosype a da sa defaultne poradie... Chcel som to dat namet ludom z Magia nech sa nato pozru

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Týmto spôsobom sa dá zoradiť len zoznam v obľúbených kanáloch. Zoradiť kanály podľa vlastného poradia sa dajú zoradiť len cez ovládač a trvá to do nekonečna.Kedy si sa dalo myšou jednoducho popreťahovať, bolo to prehľadné a jednoduché. Prečo to čo bolo dobré sa zruší a nahradí sa to nezmyslom? A ešte za to zoberie niekto peniaze!

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar