magio GO

Otázka

• 0

ja mam ten isty problem stiahnem ten instalacny balik na spustenie programov a nejde mi to,pred tym mi to slo a zrazu to neide a ziadne zmeny som nerobil v PC...no neskusil som to cez Mozillu len cez Googl chrome..

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

Ak ti nejde Magio GO v PC cez prehliadac Google Chrome, tak uz sa tu o tom pisalo https://forum.telekom.sk/t5/Magio-Go/Google-chrome-plugin-od-ver-42/m-p/4135.

Aj ked ako ty tvrdis si ziadne zmeny v PC nerobil, mas povolenu automaticku aktualizaciu prehliadaca. V Google Chrome zadaj v adresnom riadku chrome://chrome/. Zobrazi sa ti aktualna verzia prehliadaca, ktoru mas nainstalovanu. Pravdepodobne tam mas verziu 42.x, ktora vysla len nedavno.  Ak mas tuto verziu, tak zadaj v adresnom riadku chrome://flags/. Najdi Povolenie rozhrania NPAPI a klikni na Aktivovat. Vlavo dole mas Restartovat teraz. Po zatvoreni/otvoreni prehliadaca by ti uz malo ist Magio GO.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @stafko666 

daj nam vediet, ci ti odpoved od SIMA pomohla. Ak ano, mozes ju oznacit ako Riesenie. Mozno tym pomozes aj ostatnym uzivatelom. Dakujeme :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar