SURF 1000 aktuálny stav balíčka

Otázka

• 0

Zdravím,

kedže mobilný internet 0 EUR už nexistuje tak v 3g modeme v notebooku využívam SURF 1000, ale bohužial neviem o žiadne možnosti ako zistiť dokedy mám ho aktívny a koľko mám prečerpaných dát okrem hovoru. Lenže stále vyberať simku z modemu a dávať ju do mobilu je nepraktické, len preto aby som zistil tieto informácie. Existuje nejaká ina možnosť ako sa k ním dopátrať? V

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

Odpoveď mi nepomohla doteraz neexistuje žiadny iný spôsob ako zistiť aktuálne množstvo spotrebovaných dát ako vytáčať číslo ako hovor čo na 3G modemoch NIE JE možne ...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Momentalne si mozes overit platnost surf1000 a dat jedine cez *122#. Odosles to ako hovor, ako by si isiel vytacat telefonne cislo. Nasledne ti pride formou sms tvoja spotreba a platnost balicka. 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @kovalcik15 

daj nam prosim, vediet, ci ti odpoved od Lusilienky pomohla. Ak ano, mozes ju oznacit ako Riesenie. Mozno to pomoze aj ostatnym uzivatelom. Dakujeme :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nezistoval si to na infolinke? Modem nema merac dat? Stiahni program na meranie spotreby. Platnosť doplnkového balíčka SURF 1000 sa za predpokladu dostatočného kreditu automaticky predlžuje o ďalších 30 dní .

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dakujem velmi pomohlo. Mam starsi mobil kde nemam spotrebu dat v nastaveniach a toto mi moc pomohlo este raz dakujem. :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.