zmena zmluvy

Otázka

• 0

Dobrý deň,

dnes som si na Vašej pobočke chcela zmeniť moju zmluvu programom 100Viac, ktorej viazanosť končí 22.04.2015 na program Bez viazanosti. Váš zamestnanec ma oboznámil s tým, že tak môžem urobiť až 23.04.2015 s tým, že budem musieť doplatiť alikvotnú časť z nového mesiaca, ale pokiaľ by som chcela prejsť na iný paušál môžem to spraviť aj dnes. Chcem sa opýtať, z akého dôvodu nemôžem podpísať zmluvu skôr? Prečo nútite zákazníka prejsť na paušál ktorý nechce a potom ho musí zrušiť? A prečo je to tak len v prípade, keď chcem prejsť na nižší paušál či program?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

Ahoj @Gabriela1234 Na program Bez záväzkov sa dá prejsť až po skončení viazanosti. Nemyslím, že je to kvôli tomu, že je to nižší program, ale kvôli tomu, že je neviazaný. Preto je celkom logické, že z viazaného programu nemôžeš počas viazanosti prejsť na neviazaný.

V prípade zmeny programu počas zúčtovacieho obdobia  v nasledujúcej faktúre zaplatíš časť pôvodného a časť nového programu. Teda si zaplatíš ešte časť  pôvodného 100Viac a potom už budeš platiť len sa spotrebu vrámci Bez záväzkov.

Ak by si si vybrala niektorý z nižších viazaných Happy programov, môžeš to urobiť aj skôr, nemusíš čakať na úplné skončenie viazanosti. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ved mne viazanost konci, ja nerozumiem preco nemozem dnes podpisat zmluvu s datumom kedy viazanost bude skoncena

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Taku moznost aku chces neponuka ani konkurencia. Skus prist napr. k oranzovym, ze chces podpisat zmluvu, ktora zacne platit az o rok. Mozes napisat, ze ty to chces podpisat len par dni vopred, to by sa ale niekto mohol ohradit, ze ked par dni, tak preco nie aj rok. Keby vyhoveli tebe a nie niekomu o rok vopred, tak zas by sa stazoval ten.

Ponuky operatorov sa menia niekedy zo dna na den. Niekto to podpise o tyzden skor, zmeni sa akcia a potom pride do predajne, ze chce zrusit zmluvu, ktora este nevstupila do platnosti lebo je vyhodnejsia ponuka. Bol by v tom poriadny bordel. Tak ako to je, je to dobre.

Ked to ty nemozes riesit, ked ti skonci viazanost, mozes niekoho na tento ukon splnomocnit, aby to za teba isiel vybavit napriklad do predajne po skonceni viazanosti.

Riesenia teda mas :smileywink:

A suhlasila si, ze do nejakeho datumu budes platit pausal s nejakym mesacnym poplatkom. Je celkom logicke, ze ti umoznia prechod na iny program, pri ktorom sa plati mesacny poplatok a neumoznia ti prechod na pausal, ktory je bez mesacneho poplatku a viazanosti, ako tu uz bolo napisane.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar