Sport 1 HD

Otázka

• 0

táto stanica má začať vysielať v HD, uvažujete, resp. rokujete o jej zaradení do televízného rastra?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

20 odpovedí na túto otázku

• 0

Ahoj @Peter Kovacik

Ďakujeme za otázku. V HD kvalite môžeš sledovať stanicu Sport 2.  Nad zaradením Sport 1 v HD kvalite momentálne neuvažujeme,  naši zákazníci však majú k dispozícii najširšiu ponuku športových HD kanálov.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Ahoj ;-) pytal sa Patrik, nie Peter. Pozeral som, ze co za notifikacia mi pipla.
odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Reagujem na Vasu odpoved ohladom sport1 hd. To ze mame k dispozicii sport2 v hd je sice pekne ale program uz ten isty nie je to je ako keby ste povedali sak mate aj slovak sport v hd alebo ze mame teraz wau hd a doma dalsi. A pretoze mate naj sportovy balik hd programov z dostupnych providerov Vas radi na spicu a preto Vas mam aj ja. Lenze problem je v tom ze na sport1 byvaju atraktivne zapasy ci uz spanielskej ligy alebo od narca tam bude F1 nehovoriac o khl. A je obrovsky rozdiel pozerat sd a hd na full hd tv. Mozete mat aj Top najdrahsi model a budete to mat ako cez bublinkovu foliu a kor sport kde je vacsina rychlych scen. Potom Vam staci aj crt monitor a obraz bude lepsi ako cez full hd telky. Treba mysliet na ludi ktory ten sport pozeraju pravidelne a preplatli si to aby to mohli pozerat v kvalite lebo inak je to nepozeratwlne potom fakt staci aj zvuk. Majitelia ful hd my daju za pravdu a myslim ze full hd tv je viac a viac ako crt tv.
Dakujem z pozdravom zakaznik t-comu
odpoveď sa páči : 5 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @Patrik Kováčik 

Takúto zmenu momentálne neplánujeme, ale ani nevylučujeme.

Pekný deň.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
To je taka odpoved "ani ryba ani rak" :)
Pekny den

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ešte by sa admini mohli vyjadriť aspň k tomu, či Telekom pridá slovenské audiostopy k programom Sport1 a Sport2, kedže F1 sa bude vysielať aj so slovenským komentárom? A nie len do Magia TV ale aj do Magio Satu?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň . Dnes by mal začať  Sport 1 v HD . Stále nieje rozhodnute čo s tým ? Doteraz som to neriešil , kedže som veril v zdravý úsudok , a to zaradením tohto programu . Kedže sa nedajú zistiť žiadne informácie a nikto ani tu nieje ochotný jednoznačne povedať či program bude alebo nie , mam dotaz ohľadom poskytovaní služiem . Kedže využivám len tri programove baličky  a ktomu HD športovy je to dosť pre mňa problém kedže prichádzam o Sport 1 či už v SD alebo HD . Chcem sa spytať či sport1 nieje možné presunuť už do základu. A daľšia vec je ohľadom Magio GO . Za to že využivam športove programy v HD tak som "potrestaný " programovou ponukou v Magio GO bez športových programov ? Nedalo by sa ľudom ktorý si priplatia za HD športovy baliček spristupniť  bezplatne aj športovy baliček v SD ? tým by som mal aj sport 1a aj Magio GO plnohodnotne . 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Taktiež sa dopytujem na Sport1HD. Napr Barcelonu a Real davaju live len na jednotke. Taktiez formula tu bude.

Mam sportový balík v HD cize sport 1 sd nemam. Bolo by dobre ak by ste ho zaradili do ponuky

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak aj ja by som prijal Sport 1 HD hlavne koli tréningom a kvalifikácii F1. Myslím, že tlak od zákazníkov na zaradenie HD verzie bude tento rok stúpať. 
Vlani som odišiel od konkurencie k Magiu kôli NovaSportu, o rok, keď mi skončí viazanosť sa zase budem rozhodovať nad operátorom a ak sa nič nezmení, najväčšiu váhu bude mať zaradenie staníc NovaSport - Sport 1 HD.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ktovie, kde tuto info zive.sk dostalo. Ani SWAN nema v ponuke Sport1 HD. Aspon teda dnes poobede v rastry nebol

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Od zajtra 9.3.2015 SPORT 1 HD v magio tv.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Pardon 9.4.2015

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte, všetci, 

sme radi, že môžeme potvrdiť predchádzajúce správy: program Sport 1 HD nájdu od včera zákazníci Magio TV na pevnej sieti v prémiovom balíčku HD športový.

Príjemné športové zážitky želáme :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar