PC security

Otázka

• 0

Čo takto ponúkať sprostredkované licencie pre Linux ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

@Adro , 

Pre aplikáciu ESET NOD32 Antivirus for Linux Desktop sa môžu použiť rovnaké licenčné kľúče ako pre aplikácie ESET Smart Security alebo ESET NOD32 Antivirus pre Windows. Zákazník si môže u nás objednať službu Magio internet Security, príde mu e-mail s licenčnými kódmi, ktoré použije v aplikácii pre Linux.

odpoveď sa páči : 3 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Je možné objednať na jeden účet licenciu pre viac ako jeden počítač ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ak vyuzivas fixne sluzby, mozes si objednat aj doplnkovu licenciu k Magio internet security a budes mat licencie 2 :smileywink:

Pri Mobilnom internete mozes mat len jednu licenciu k jednemu internetu.

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Neviem prečo, ale niekedy mám pocit ako by sa tu na fóre pýtali zamestnanci Slovak Telekomu ( @Adro, @Janka, @Pepsi ) sami seba, na služby ktoré ponúkajú. :smileyvery-happy: :smileyvery-happy:

Načo by komu preboha bol ESET na linuxových zariadeniach?

1) Linux používajú väčšinou pokročilí používatelia, ktorí ako tak o tom niečo vedia . (nie vždy ale, väčšinou)

2) Percento zavírenia Linuxových systémov je na veľmi ale naozaj veľmi malej úrovni oproti Windows.

Prosím Vás, prestante tu ponúkať ľuďom Vaše produkty bez funkčných a spoľahlivých alternatív. Povedzme si to na rovinu. Toto fórum navštívy veľa menej rozhľadených ľudí a to je pre Vás ako reklama zadarmo. Osobne používam služby Slovak telekomu ale, niekedy mám z Vás naozaj divné pocity.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @Jaroslav Kardoš, 

ďakujeme za Tvoj názor na ESET na Linux. Vážime si každý pohľad, relevantný prípevok či otázku a tešíme sa, že si užívatelia navzájom pomáhajú a zdieľajú svoje skúsenosti a názory. Presne o tom by naše fórum malo byť :)

Všimla som si, že nám v tom pomáhaš aj ty :) Takými užívateľmi sú aj @Adro a @Pepsi.

Jediným administrátorom zo spomenutých užívateľov som ja :) Všetci administrátori majú vedľa mena magentové T-čko, ako môžeš vidieť aj pri tom mojom.

Pekný deň Ti želám,

Janka

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar