PECKA

Otázka

• 0

Dobrý deň...chcem si aktivovať PECKU a stále mi príde sms ,že nesplňam podmienky!!nerozumiem tomu prečo ...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

7 odpovedí na túto otázku

• 0

Ahoj @Sveetlaana 

Podla nasich info vyuzivas program Fix, preto prechod na Easy Pecka nie je mozny cez SMS. Navstiv, prosim, za tymto ucelomTelekom Centrum a daj nam vediet, ako si dopadla :)

Dakujeme.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Maroš , ďakujeme za podnet. Poslala som ho kolegom, ktorí majú aplikáciu na starosti. Ak by prišlo k zmene, určite budeme včas informovať :) 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Prečo sa aktivované balíčky na pecke nezobrazujú aj v aplikácii? Dobre by bolo, keby všetko čo mám aktivované na karte, ako aj prevolané minúty či presurfované dáta, aktivované balíčky, zobrazovali aj v aplikácii...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Ďakujem za rady, ale stále som na tom istom..asi si budem musieť zájsť na telecom.. :-)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Sveetlaana , ak ti niektorá z odpovedí pomohla, budeme radi, ak ju označíš ako riešenie. Stačí kliknúť na tlačidlo Prijať ako riešenie pri odpovedi. Možno pomôže aj ostatným. Ďakujeme :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj, je to tak, ako pise 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Prechod na novú predplatenku je možný zaslaním SMS správy – „PECKA ZAP“ na číslo 12330 v tom prípade, ak používaš  starú Easy kartu (Team, Nonstop, Easy Free, Time) 

Pri prenose od ineho operátora treba navštíviť predajňu Telekomu, alebo vyplniť formulár https://www.telekom.sk/volania/easy/objednavka

Zákazník Telekomu  požiada o zmenu z paušálu na Easy kartu na predajniTelekomu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar