Volania v zahranici + volania do zahranicia

Otázka

• 0

Ramci svojho pausalu mam mesacne dost minut do slov. sieti, ale potrebujem volat najma do CR /obcas aj do inych statov EU/ a vtedy su volania cez Telekom znacne nevyhodne oproti O2. Detto, aj ked som mimo SR, nepouzivam SIMkartu Telekomu, ale SIMku O2.

Nedalo by sa tieto sluzby zabezpecit aspon na cenovej urovni konkurencie, napr. aj prostrednictvom pobociek materskej firmy a ich sieti? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

Dobrý deň. Ja by som Vám odporúčal aktivovať si doplnkový balíček Volania do EÚ a USA za 9 centov. Mesačný poplatok je 1,99 € s DPH a minúta hovoru za 0,09 € s DPH pre všetky odchádzajúce hovory uskutočnené z územia SR na štandardné účastnícke čísla mobilných a pevných sietí v krajinách Európskej únie, Lichtenštajnsku, Nórsku, na Islande a v USA . Cena bude uplatňovaná na volania prostredníctvom služby Hovory do zahraničia i InterCall 33, pričom sa uplatní minútová tarifikácia (60 + 60).

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ok, to poznam. Ale co a ako, ked som v zahranici? Opat nejaky priplatok? Ked to dokaze O2, preco nie telekom?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Čo sa týka zvýhodneného roamingu z ČR - tam bude musieť ešte Telekom na sebe trochu zamakať :-)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak uz viem, co a ako v zahranici a pocitil som to po navrate v nasledujucej fakture. Cez Velku noc som bol 2 tyzdne vo Svajciarsku a ze par telefonatov a SMS zvladnem, ved to dnes nemoze stat vela. Ale, za spolu 3 min. hovorov som vo fakture nasiel 6 EUR a za 8 SMS 3,2 EUR, teda minuta za 2€ a 1SMS za 40 centov. Dost. Volal som hned na zakaznicku linku a uz viem, ze najblizsie si radsej nezabudnem aktivovat roamingovy balicek podla prislusnej krajiny a pasma, kde sa budem nachadzat.

Neviem, ci uz platil ten limit EU o max. cenach v zahranici, ale vraj Svajciarsko tam aj tak nema byt zahrnute.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

2€ za minutu mas v pohode :). Podla mna je svajciarsko treti svet podobne ako napr. v mojom pripade rusko (priloha). Len si porozmyslaj ci cena toho balicku roamingoveho stoji za to. Ja to mam len na firemnom telefone a vychadza cena za minutu priemerne nejakych 0,9€ a cena toho programu neviem.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar