Rozpadávanie internetu

Otázka

• 0
Mám ADSL internet už tretí rok predtím sa to sa ešte nestalo 10/1 MB /S už viac ako mesiac sa mi rozpadáva internet na 2 minuty na Wifi routri sa shasne kontrolka ADSL a Internet odíde internet a hned aj nabehne za 2 minuty vyskusal som 3 wifi routre D-link, Adb vv 3212 od Telekomu obidva routre aj T P Link TD ale robi sa ten istý rozpad a to asi 10 X za deň. Rychlosť po nabehnutí netu ide dobre ako ma byť.

Aj technik bol u mňa nakolko som nahlasil poruchu skontroloval krabicu na povale skontroloval zaizoloval kable aj tel. zásuvku vymenil Ale porucha stale pretrváva

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

7 odpovedí na túto otázku

• 0

ahoj Stefano83d  -  určite to nie je štandardné a stávať by sa to nemalo. Ak sa môžem opýtať, čo Ti povedal technik? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Technik premeral linku vravel linka je v poriadku vcera som nahlasil poruchu dneska alebo zajtra pride a ešte na náš telefoný kábel sú susedia pripojený maju pevnú linku podla mňa bude chyba na vonkajsom telefonom vedení alebo vo vonkajsom krabici na stľpe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zatial 2 x boli technici a nic sa nevyriesilo,podla mna bude potrebne natiahnut novy kabelaz od ustredne az po telefonnu zasuvku,nakolko cez kabel co ide net uz ma 20 rokov.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Vyriesené na tretí pokus sa podarilo technikom zajtra napísem blizšie kontaktujem ich
odpoveď sa páči : 3 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Od februara riesim neustale rozpady. Pisem, volam, mailujem a jedine co som sa od Telekomu dockal su stupidne SMS o registracii, rieseni  a vyrieseni problemu ktory spociva " Nase zariadenie je v poriadku" . Ani vymena dvoch routrov problem nevyriesila. Po vcerajsku sa porucha ani neda nahlasit. Operatori su vytazeny ( asi im vsetci dakuju ako to vsetko funguje ) a cez kontakny formular to uz nejde vobec. Help !!!!!!!!!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @drotar.dodo

prosím, ozvi sa našim kolegom technikom na 0800 123 777, vedia preveriť tvoju konkrétnu situáciu a pozrieť sa na ňu detailnejšie. Linka je bezplatná a funguje nonstop. Verím, že ti pomôžu. 

Ďakujem,

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar