ČT:D A TV RIK

Otázka

• 0

Zdravím Všetkých.Moja otázočka je velmi jednoduchá.Chcem sa spýtať či Telekom uvažuje zo zaradením detských programov ČT:D a TV RIK?Dakujem:-)

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

23 odpovedí na túto otázku

• 0

@peter chochlik :

Ahoj, Peter, ďakujeme za tvoj príspevok, nad zaradením ČT :D do rastra momentálne neuvažujeme. Pokiaľ ide o zaradenie TV RIK, prebiehajú rokovania s prevádzkovateľom stanice, o ich výsledku budeme v predstihu informovať, či už tu, prostredníctvom tlačovej správy alebo na sociálnych sieťach.

Pekný deň,

Rado

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Preco neuvazujete nad CT :D ? Zas ho zaradite az ako posledny? Rovnako ste sa zachovali pri CT24. Myslim, ze uz aj upc ho ma. Preco nemozete byt aspon raz v niecom prvi? Mozno by bol ten kanal bezplatny pre vas. Uz ste sa aspon pokusili rokovat s Caskou televiziou?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nezmyslená otázka. UPC, resp. Freesat NEMÁ ČT:D/Art,. Resp. má, ale LEN PRE ČR. Keby ste sledovali tlačové správy freesatu, tak by ste vedeli, že na to minulý týždeň upozornili. 

Aj keď ČT pri štarte ČT:D tvrdila, že režim ČT:D bude obdobný ako u ČT1,2 a 24, evidentne sa stala niekde chyba.... Podmienkou zaradenia ČT:D je súhlas českej televízie s retransmisiou - dostala už nejaká spoločnosť v SR tento súhlas?  Pokiaľ viem, tak minulý rok tvrdil SWAn toto: "Spoločnosť Swan stanice do ponuky zaradí, ak jej Česká televízia udelí súhlas na retransmisiu. „Ak nám televízie udelia súhlas k retransmisii, zaradíme ich. Následne potom budeme informovať, do akého balíka budú zaradené,“ - už je vo Swane ČT:D????

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

tak ako to vyzera s tym programom tv rik,mohly by ste ho uz zaradit do ponuky

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

bukovans, nemas uplne pravdu. Nasi maju doma UPC Digital a tam je CT Decko pristupne. Ked sme na navsteve, tak sledujeme rozpravky s dcerou.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Takže čo sa týka TV Rik, Telekom ho už má k dispozícií na testovacie účely, ale skôr ako 1.5.2015 spustený nebude... Manažéri údajne nevidia dôvod,  včom by mohol byť tento kanál pre Magio prínosom a vraj ho ani zákazníci nepýtajú, takže údajne nie je dopyt... Vážení manažéri Telekomu, jediný detský kanál v slovenskom jazyku a Vy v tom nevidíte prínos? Chystaný Viasat 6 a Mezzo pre IPTV je určite tá správna voľba pre slovenského a hlavne detského diváka. Tu asi je na čase fakt informovať nemecký Telekom, čo za TOP špičku riadi dcérsku firmu na Slovensku. S pozdravom 

PS: Mimochodom Rik TV pýtajú tak ako zákazníci Magio IPTV ako aj zákazníci Magio Sat a Digi TV, stačí sa pozrieť na FB stránky a snáď si to aj všimnete...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja som dostal takuto odpoveď na TV Rik :

Asi ťa sklamem, ale manažéri z Bajkalskej majú na to iný názor, údajne nie je o Rik TV zaujem, to je tak, ked ludia nepisu na FB Telekomu, Digi, nebombarduju zakaznicku linku a v podstate ani toto forum.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Clovek"zakaznik"uZ ani nema chut ich bombardovat.Telekom si robi co chce aj tak po svojom.ked tu bude 1000 ludi na fore nieco presadzovat tak oni aj tak nic nevidia nepocuju.Ludia odidu s fora no a postupne aj z magio tv a pojdu ku konkurencii kde bude ponuka zaujimavejsia.hlavne kde bude viac HD obsahu v zakladnej ponuke ako to ma napr.ORANGE vo FIBER TV.A v stelitnej tv Skylink.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

na toto treba zeby ludia tu vypisovali ze to chcu? je to slovensky kanal tak to by malo byt samozrejme automaticky pridane!!! a konecne slovenskom jazyku,nasa mala ma 3roky a vie viac po cesky s toho jimjam!!asi ty co o tom rozhoduju ci to daju do ponuky su asi slobodny a bez deti!!!fakt nemam slov

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ANTIK tv pridal do ponuky dvojprogram CT DEČKO/ART.Nuz u konkurencie to pani ide.Tak ludia postupne prejdu tam kde bude ponuka stale atraktivnejsia.Hlavne kde to pojde dopredu s cz kanalmy.Telekom len vypisuje ako nemaju vysielacie prava.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

priklanam sa za tieto 2 programy,lebo su pre nas omnoho zaujimavejsie ako vselijake aktive chanel,korejske,atd kanaly ktore z pohladu pre slovenskeho divaka nestoja za nic.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Nechapem,ze neni zaujem o Rik.Ved deti su pri tv najcastejsie. Aspon moje a vsetky detske su v cestine.Potom sa im pletu slovenske slova s cestinou.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
presne nasa mala ma tri roky a pozera to jimjam a tiez si pletie slova,ved deti sa najcastejsie ucia s rozpravok,ako vravim ty co o tom rozhoduju ci dat rik alebo nie su nejaky prachaty mamlasi co ani urcite deti nemaju,tak tomu nechapu!!!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Paulinka Hrubčínová @xidoy vy ste teda rodicia, ked sa nevenujete svojim detom osobne a radsej ich nechavate vysedavat pred telkou a este sa tu s tym aj chvalite. Ked som bola vo veku vasich deti, tak tych programov nebolo vela a pozerala som ceske programy dost casto. Ale nerobilo mi to problem, lebo moji rodicia sa mi venovali skoro stale, kazdy den mi precitali nejaku rozpravku v slovencine, chodili so mnou na prechadzky, kde sa so mnou rozpravali, aby som sa naucila komunikovat a aj s inymi ludmi. Ked som povedala nejake ceske slovo, tak ma na to upozornili a povedali mi ho v slovencine a neskor mi ho obcas aj pripomenuli, aby som si ho lepsie zapamatala.
A vy chcete, aby vase deti naucila rozpravat telka???
Este im kupte tablet, aby ste mali od nich pokoj, ked nebudu pri telke a potom sa necudujte, ked vyjdu von, kde bude kopec ludi a ked niekto na nich prehovori, tak sa ho zlaknu a nebudu mu rozumiet.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
PRE KILLIBETKA.Pocuj neryp tu do rodicou kazdy vychovava ako vie a kazdy sa snazi.Ty ked chces tak padaj s tohoto vkakna a zaloz si nove.Napr.nech ti pridaju NOE tv evidentne to zeries aj s LUX TV.TOTO JE NA PODPORU O ZARADENIE RIK TV . A nikto tu nebude citat tvoje hovadiny aky je rodic.Do roho ta vobec nic.To tu podla mna urazas a robis rodicou blbcami.A ze nevies pochopit ze na slovensku je treba pozerat aj slovensky dabovane rozpravky hmmm tak to skoda aj citat tvoj prispevok.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Killibetka Tak teba je fakt škoda komentovať, tu ide o princíp, všetky dostupné detské programy majú českú a maďarskú audiostopu a jediný program v slovenskom jazyku nie je dostupný. Tak je pochopiteľné, že na Slovensku ľudia pýtajú detský kanál v rodnom jazyku... A zrejme sa ťa rodičia moc dobre nevychovali, keď tu moralizuješ druhých. Ono ten kanál nie je len o jazyku ale aj obsahu, len to by si si musela najprv zistiť, čo ktorý kanál vysiela a až potom tu rozdávať múdrosti

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
kilibetka zrejme pozeral nejake korejske rozpravky v dectve,a sam dobre vie ako to je,preto ani vonku nechodi:) ma strach:) a samozrejme to aj vidno ze to je nejaky tipek co ani deti nema ked taku kravinu napise:)a ked ma tak asi jeho deti pozeraju farmu a ostatne kraviny:) samozrejme kazdy by uvital rik tv:) nechapem naco telekom caka!!!!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Stano76 ja som len vyjadril svoj nazor, na co mam pravo ako aj ty. Nerobim z nikoho blbca a ak niekto nenechava vychovu svojich deti na televizor, nema sa dovod hnevat na to, com som napisal.

@Miloš Martovič podla jedneho prispevku/nazoru nemozes hodnotit ako ma rodicia vychovali. Mozno lepsie ako teba, mozno horsie. To by museli zhodnotit ini, ktori by nas oboch poznali.

@xidoy Farmu u nas v rodine nikto nepozeral. Nikto u nas doma nevidel ani jednu celu cast. Maximalne tak nejaku par minutovu cast pri prepinani programov. Korejske rozpravky si z detstva nepamatam, len japonskych pokemonov, ale to ma nezaujalo a nepozeral som to.

A ti co chcu RIK, zjednotte sa v jednom vlakne, kde budete viditelnejsi :smileyhappy:

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Súhlasím, venovať sa téme: 

koho z manažmentu treba kopnúť do píšťali aby pochopil, že detský program v rodnom jazyku je viac ako len marketingové číslo? Pozdravujem všetkých menejžerov, zjavne už všetci majú deti odrastené a pozerajúce mienkotvorné DisneyChannel alebo Fashion. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Miroslav Burdych 

Ahoj, záujem o TV RIK registrujeme. Sme v komunikácii s dodávateľom a prípadné nasadenie TV kanálu bude závisieť od výsledkov rokovaní ako aj ďalších interných faktorov. Ďakujeme za porozumenie.

Rado

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

sidebar